Duyurular

Waternet, Blogger Anneler İle Buluştu

‘Sağlıklı ve Taze İçme Suyuna Ulaşmanın En Kolay Yolu’ ilkesini benimseyen Waternet, 35 blogger anne ve sağlıklı beslenme uzmanı Diyetisyen Canan Aksoy’un sunumu ile Hassasanne Etkinlik ve Gelişim Merkezi’nde keyifli bir etkinliğe imza attı. Annelerin sorularını yanıtlayan Diyetisyen Canan Aksoy, çocuklarda sağlıklı beslenme, su tüketimi gibi konularda önemli bilgiler verdi.

Waternet, Blogger Anneler ile buluştu

Sağlıklı suyu en güvenilir ve kolay şekilde tüketici ile buluşturmayı amaçlayan Waternet, Sağlıklı Beslenme Uzmanı Diyetisyen Canan Aksoy ile 35 blogger anneyi buluşturarak çocuk sağlığı hakkında bir etkinlik düzenledi. 14 Mayıs günü, Zekeriyaköy’de bulunan Hassas Anne Etkinlik ve Gelişim Merkezi’nde, çocuklarda sağlıklı beslenme ve su tüketimi hakkında annelere önerilerde bulunuldu.

Waternet, Blogger Anneler ile buluştu

35 blogger annenin katıldığı etkinlikte renkli dakikalar yaşandı. Keyifli vakitler geçiren anneler, akıllarındaki soruları Sağlıklı Beslenme Uzmanı Diyetisyen Canan Aksoy’a sordular. Diyetisyen Canan Aksoy, süt veren annelerin nasıl beslenmesi gerektiğinden, çocuklarda sağlıklı beslenme ve su tüketimine kadar geniş yelpazeli konularda annelere önemli bilgiler verdi.

Waternet, Blogger Anneler ile buluştu

Sağlıklı Beslenme Uzmanı Diyetisyen Canan Aksoy ‘Çocuklarda su tüketimi son derece önemli bir konu. Gazlı içecekler kesinlikle su yerine geçmez. Bu konuda annelere büyük görev düşüyor. Çünkü, anneler ne tüketirse çocuklar da ondan örnek alır.’ diye konuştu.

Waternet, Blogger Anneler ile buluştu

Waternet hakkında:
Waternet Su Hizmetleri A.Ş., 2012 yılının sonunda sağlıklı yaşamın temel gerekliliklerinden biri olan sağlıklı suyu en güvenilir ve kolay şekilde tüketici ile buluşturmak amacıyla kurulmuştur. ‘Taze İçme Suyuna Ulaşmanın En Kolay Yolu’ ilkesini benimseyen ve Türkiye’de su arıtımında abonelik dönemine öncülük eden Waternet, abonelerinin sağlıklı ve kaliteli suya kolayca ve zahmetsizce ulaşabilmeleri için en mükemmel hizmeti sunmaktadır.

Waternet, Blogger Anneler ile buluştu
Waternet’in ters osmoz teknolojisiyle çalışan, rahat kullanımı ve şık tasarımlarıyla dikkat çeken su arıtma cihazları, farklı mekânlar için tasarlanmış Set Altı, Set Üstü ve Sebil çeşitleriyle, güvenli ve sağlıklı suyu evlere ve iş yerlerine getirir. Waternet’in sunduğu mükemmel hizmet kalitesi, filtre değişimleri, periyodik cihaz temizliği ve bakımı için ekstra para ödemeden güvenle su içebilmesini amaçlamaktadır. Ayrıca cihazlarda oluşabilecek her türlü teknik aksaklıkta sınırsız teknik destek ve ürün garantisi de Waternet tarafından sağlanır. Sağlıklı suyun insan hayatındaki önemi konusunda tüketicilerde bir bilinç oluşturmayı amaçlayan Waternet, kısa sürede büyük ilgi gören hizmetlerini daha da geniş kitlelere ulaştırma hedefi ile yoluna devam etmektedir.

Blog: Hassasanneetkinlikmerkezi.com –  Hassasanne.com
Facebook: facebook.com/hassasanneetkinlikmerkezi
Instagram: @hassasanneetkinlikmerkezi @hassasannedukkan
İletişim: Hassas Anne Etkinlik Merkezi

 

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top