Duyurular

23 Nisan, P. F. Chang’s’te Çok Renkli Geçecek!

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda, saat 14:00-20:00 arasında P.F. Chang’s Ataşehir ve Etiler şubesine gelen çocuklar rengarenk ve eğlenceli bir gün geçirecekler.

Dünya genelinde 20 ülkede, 275 restoranı bulunan ve gerçek Uzakdoğu lezzetlerinin adresi olan P.F. Chang’s, Ataşehir Bulvar 216 şubesinde yüz boyama etkinliği, sosis balonlor ve P.F. Chang’s’in sembolü olan atların minyatürlerini boyayacakları boyama aktivitesi, Etiler şubesinde ise minyatür atların boyanacağı bir etkinlik çocukları bekliyor.

Üstelik gün boyunca çocuklara özel Çocuk Menü de ücretsiz!

Ailece hem eğlenceli hem de tadı damağınızda kalacak bir 23 Nisan geçirmek için
P.F. Chang’s farklı bir alternatif sunuyor.

Çocuk Menüsü Seçenekleri:

KID’S CHICKEN: Çocukların 1 numaralı favorisi! Bal ya da tatlı&ekşi dip sos ile servis edilir.

KID’S LO MEIN: Tavuk ile karıştırılarak hazırlanmış yumurtalı noodle’lar.

KID’S CHICKEN FRIED RICE: Her çocuğun favorisi sebzesiz tavuklu pilav.

LITTLE EMPEROR’S FEAST: Snap pea, havuç ve brokoli, buharda pişirilmiş ya da karıştırılarak hazırlanıyor.

P.F. Chang’s hakkında

P.F. Chang’s, Asya lezzetlerini Amerikan misafirperverliğiyle yüksek standartlarda, modern ve sofistike bir atmosferde yorumlayan P.F. Chang’s China Bistro Inc. tarafından yaratıldı ve aynı grup tarafından işletiliyor. Dünya genelinde 250’den fazla restorana sahip grup,  uluslararası piyasalarda lisans anlaşmalarıyla temsil ediliyor. Daha fazla bilgi için  www.pfchangs.com.tr  sitesini ziyaret edebilir, bizi www.facebook.com/PFChangsTR  ve Twitter @PFChangs sayfalarından takip edebilirsiniz.

Assaad Gıda Hakkında

P.F. Chang’s, Türkiye’de Beyrut merkezli Lübnanlı Assaad Food & Beverage şirketi tarafından işletiliyor. Grup Lübnan ve çevre bölgelerde çok sayıda uluslararası markanın franchise anlaşmalarıyla işletmesini yapıyor.  2011 yılından bu yana Assaad Food & Beverage, müşterilerine en yüksek standartlarda hizmet sunuyor. Şirket doğru planlama, bütçeleme, yenilikleri adapte etme ve opere etme anlayışıyla yiyecek & içecek sektöründe çok önemli operasyonları başarıyla gerçekleştiriyor.

www.pfchangs.com.tr

www.facebook.com/PFChangsTR

www.twitter.com/PFChangsTR

www.instagram.com/pfchangstr

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top