Bakım Ürünleri

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Eventi – internet Annleri & Darphin

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Eventi - internet Annleri & Darphin

8

Darphın Selfie Yarışması Stımulskınplus – Total Anti-Aging

Olgunlaşmanın tüm belirtilerine karşı etkili serinin ürünlerinden kazanmak için Instagram ve/veya Twitter hesabınızdan selfie paylaşmak ve bu selfie’ye #StimulskinPlus etiketiyle neden Darphin ürününe ihtiyacınız olduğunu yazmak. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününe kadar sürecek yarışmamızda çekilişle twitter’dan 3, Instagram’dan 3 kişi Anti-agind serumu kazanacak, daha çok paylaşım yapan daha şanslı olacak.

Uluslararası anti-aging buluş

İkonik Deep Masaj, çığır açan Sea Emerald™ (Deniz Zümrütü)  serinin ilham kaynağı. Darphin araştırmacıları olgunlaşmanın belirtilerine savaşmada çığır açacak bir formulle karşınızda! Yüksek etkili aktif içerik Sea Emerald™ ilk kez yeniden formüle edilen #StimulskinPlus serisinde.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Eventi - internet Annleri & Darphin

Bu eşsiz serinin kalbinde Pierre Darphin tarafından 1958 de keşfedilen 50 yılı aşkın süredir anti-aging cilt bakımlarının vazgeçilmezi olarak kullanılan Deep Masaj ve Sea Emerald™ yer alıyor. #StimulskinPlus serisi günümüz kadınlarının ihtiyaçlarını karşılarken duyumsal deneyim ve muhteşem sonuçları birarada yaşatmak için tasarlandı.

The Reshaping Divine Serum, the Multi-Corrective Divine Cream (normalden kuruya dönük ciltler) Multi-Corrective Divine Cream (kurudan çok kuru ciltler) bu eşsiz deneyimi yaşatmak için yeni #StimulskinPlus serisinin birer parçası. Stimulskin Plus Reshaping Divine Serum  %93 doğal içeriği ve «Push Up» teknolojisiyle cildi sıkılaştırır ve yeniler. Komifora mukul ve Sea Emerald™ gibi kırışıklık karşıtı yüksek etkili iki içeriğin birleşimiyle «Push Up» teknolojisi

«PUSH» ETKİSİ

Hint literatüründe de pek çok etkinlikte bahsedildiği üzere Komifora Mukul Queen of Sheba’nın Solomon Kralı’na hediye ettiği değerli bir sakız üretir. Komifore Mukul Ayurveda tıbbında 3500 seneden fazladır kullanılmaktadır. Bu öz cildin dolgunlaşmasını sağlayarak sıkılaştırır. Daha genç ve sıkı bir cilt görünüm sağlar.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Eventi - internet Annleri & Darphin«UP» ETKİSİ

Eski Yunan ismi parlaklık  anlamına gelen «smaragdos»  Sea Emerald™, epidermis ve dermisin bağını destekleyen temel protein üretimini aktive eder. Aynı zamanda doğal kolajen üretimini destekler. Cilt üzerindeki ikili etkisiyle daha sıkı ve dolgun bir cilt görünümüne kavuşmanızı sağlar.

DeepMasaj:  Enstitü Deneyimi

1958 yılında fizyoterapist, tutkulu bir botanikçi ve Darphin markasının yaratıcısı olan Pierre Darphin; masaj tekniklerinin öncüsü olmuş ve kırışıklıklarla savaşan yaklaşımlar geliştirmiştir.

Pierre Darphin, cildin yenilenmesini sağlayan Deep Masaj’ı yaratmıştır. Elleri kullanarak 180° tekniğiyle uygulanan masaj yüz ve boyun bölgesindeki kasları harekete geçiriyor.

Sonuç: Sağlıkla ışıldayan genç bir cilt görünümü

#StimulskinPlus serisi  pek çok faydası bulunan Sea Emerald™ içeriğinin seçilip eklenmesiyle yeniden formüle edildi.Stimulskin Serum Dekupe

Sea Emerald™ :  Anti-aging içerik

Filipinler deniz yatağında keşfedilen nadir bulunan yeşil renkli bir bitkidir. İnkalar tarafından kullanılan, Kleopatra’nın da favorilerinden olan bu bitki uyumluluk sembolü.  Fransız geleneklerine göre 40 yıllık evliliği temsil eder. 

Darphin’in anti-aging serisinde ilk defa kullanılan Sea Emerald™ ikili anti-aging etkiye sahip.

İKİLİ ANTI-AGING ETKİ

1

Sea Emerald™ gibi eşsiz içeriklerin bulunduğu bu değerli formül dermo-epidermde proteinlerin ankorajını sağlar. Bu destekleyici sistem  olgunlaşmayla beraber cildin elastikiyetini kaybetme riskine karşı büyük önem taşımaktadır. #StimulskinPlus içeriğindeki Sea Emerald ile cildin elastikiyet bariyerini güçlendirerek sıkı bir görünüme kavuşmasını sağlar.

  2

Olgunlaşmayla birlikte kolajen üretimini destekleyen yapı zayıflar ve zamanla kırışıklıklar meydana gelir. Sea Emerald™ kolajen üretimini destekleyerek çizgilenmeyi yavaşlatır ve daha sıkı bir cilde sahip olmanızı sağlar.

– Yeni #StimulskinPlus serisi The Reshaping Divine Serum, the Multi-Corrective Divine Cream (normalden kuruya dönük ciltler) Multi-Corrective Divine Cream (kurudan çok kuruya dönük ciltler) ile kırışıklıklarınızla savaşmak için tasarlandı.Stimulskin Serum Dekupe

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top