Alışveriş

A101 Uygun Fiyatın Adresi

 

Bir evin ekonomisini yapmak zorlu bir iştir. Geliriniz ne kadar olursa olsun giderlerinizi kontrol altına almadığınız sürece kötü bir deneyimle karşı karşıya kalabilirsiniz. Temel ihtiyaçlar mesela, her türlü karşılanmak zorundadır. Bunu yaparken ise çok farkında olmasak zaman zaman gereksiz derecede pahalı ürünleri tercih ediyoruz. Giderimizi hesaplarken en çok dikkat ettiğimiz şeyin fiyat olduğunu düşünsek de aslında o kadar da dikkat etmiyoruz. Bir mağazaya girdiğimizde mekanın tamamen reklamlarla donatılmış olması almış olduğumuz ürünün daha ucuz veya daha kaliteli olduğunu sanıyoruz. Eve gidip aldığımız ürünlerin fiyatlarını karşılaştırdığımızda ise acı gerçekle başbaşa kalıyoruz. Sonuç olarak süslenmiş ve iyi reklam yapan mağazaların ucuz olduğunu veya ucuz olmasa bile daha kaliteli olduğunu kendi kendimize inandırıyoruz. Son yıılarda ise ucuz mağazacılık sistemi Türkiye’de epey yaygınlaştı.

Bu sayede temel ihtiyaçlar başta olmak üzere birçok ürüne oldukça uygun fiyatla satın alabiliyoruz. Özellikle A101’in önderlik ettiği ucuz mağazacılık sisteminde aklımızı karıştıracak kartlar, reyonlar yok; sadece rekabetçi fiyatlar var. Bir mağaza içerisinde aslında ekstra olarak değerlendirilebilecek birçok gideri kısan A101, tüketicinin karşısına sadece uygun fiyat ve fırsatlarla çıkabiliyor. Bu sayede ucuz mağazacılık sisteminin en başarılı örneği olarak gösterilen A101, en çok da Perşembe günleri düzenlemiş olduğu kampanyalarla ses getiriyor. Perşembe günü düzenlenen kampanyalar dikkatlice takip edildiğinde ise bir evin temel ihtiyaçlarını neredeyse yarı fiyatına tamamlanabilir. Bilgisayardan kahve makinesine, temizlik malzemelerinden ayçiçek yağlarına kadar birçok üründe inanılmaz fırsatlar sunan A101, bir evin temel ihtiyaçlarını bütçemizi bozmadan karşılamamıza imkan veriyor. https://www.a101.com.tr/ana-sayfa sekmesinden isteye kolayca ulaşabilirsiniz.

 

Alışık olmadığımız düşük fiyatlarla ön plana çıkan A101 için aklımızda bazı soru işaretleri olabilir. Acaba kötü bir ürün mü alıyorum yoksa aldığım ürün hatalı mı gibi soruları ister istemez kendimize sorarken daha sonra “neden önceden bu ürünlere bu kadar para verdim?” sorusunu sormaya başladım. Eğer ev ekonominizi yaparken giderlerinizi kontrol edemediğinizi düşünüyorsanız öncelikle temel ihtiyaçlarınızdaki sadece pahalı olan ürünleri değiştirerek yola çıkabilirsiniz. Böylece hem ilerde yapmak istediğiniz şeyler için paranız cebinizde kalırken hem de ucuz mağazacılık sisteminden de rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Günlük ihtiyaçlarımıza kolaylıkla A101 uygun fiyatlarla karşılık verirken özellikle Perşembe kampanyaları ile evimizdeki temel ihtiyaçları bütçemizi sarsmadan tamamlayabiliriz.

 

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top