Bakım Ürünleri

Anneye İnanılmaz Acı Veren ve Hatta Emzirmeyi Bile Olanaksız Hale Getiren Bir Sorun Ortadan Kalkıyor!

Anneye İnanılmaz Acı Veren ve Hatta Emzirmeyi Bile Olanaksız

Anneye İnanılmaz Acı Veren ve Hatta Emzirmeyi Bile Olanaksız

İngiliz Alerji Kurumunun Onayını Almış Tek Meme Ucu Kremi; Lansinoh HPA Lanolin

Lansinoh, Lansinoh HPA Lanolin ile emzirme döneminde meydana gelen ağrılı ve çatlamış meme uçlarının tedavisine yardımcı olurken, annelerin bebeklerini daha uzun süre emzirebilmesini sağlıyor.

Emziren annelerin %85’i, emzirmeye ilk başladıkları dönemde meme ucu ağrısı yaşıyor. %26’sı meme ucu çatlağı ile birlikte çok şiddetli ağrı yaşıyor (Huml 1995). Meme ucu ağrısı erken dönemde emzirmeyi bırakmanın en  büyük nedeni olarak ortaya çıkıyor.

Lansinoh HPA Lanolin meme ucu kremi ise nemli dokuda yara iyileştirme ilkesine dayanarak meme ucu ağrısını, kabuk tutmadan hızla iyileşmesine yardımcı oluyor.

Lansinoh,  Lanolin göğüs ucu kremi ile emziren anneleri ve bebeklerini koruma altına alıyor. İngiliz Allerji Kurumu’ndan onay alan tek meme ucu kremi olan Lansinoh HPA Lanolin, bebeğin anneyi reddetmesine neden olabilecek koku, tat, koruyucu ve katkı maddesi içermez. Dünyanın en saf Lanolini olan krem, uygulandıktan hemen sonra meme uçlarının silinmesine gerek kalmadan rahatlıkla bebek emzirilmesine imkan veriyor.

Anneye İnanılmaz Acı Veren ve Hatta Emzirmeyi Bile Olanaksız

Editöre not:

Lansinoh Lanolin krem 40 ml tavsiye edilen perakende fiyatı 33,90 TL, 10 ml tavsiye edilen perakende fiyatı ise 23,90 TL’dir.

Lansinoh hakkında:

Emzirme ürünleri grubunda dünya lideri olan Lansinoh, emzirme deneyimi ile bebeklerin daha uzun süre anne sütü ile beslenmesi için çalışıyor. Bundan tam 30 yıl önce Amerika’da emziren bir annenin hiç bir yerde bulamadığı saf lanolin içerikli meme ucu kremini yaratması ile başlayan Lansinoh firması, bugün 50’yi aşkın ülkede faaliyet göstermektedir.

Annelerin bebeklerini daha uzun süre emzirebilmeleri için, birçok ürün geliştiren markanın ürün portföyünde; dünyanın en saf ve en güvenli meme ucu kremi HPA® Lanolin, göğüs pompaları, göğüs pedleri, süt saklama poşet ve şişeleri, göğüs ucu çıkarıcı ve temizleme mendilleri gibi ürünler bulunmaktadır.

 

 

 

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top