Sağlık&Güzellik

Aşkınızı Sanda Spa’da, Benzersiz Bir Masaj Deneyimiyle Kutlayın

aşkınızı sanda spa

Aşkınızı Sanda Spa’da, Benzersiz Bir Masaj Deneyimiyle Kutlayın

Sevgililer Günü için sevdiğinize SANDA SPA’dan, huzuru ve rahatlığı hissedeceği bir masaj hediye edebilir, iş hayatının tüm yorgunluğunu ve stresini üzerinden atmasına yardımcı olabilirsiniz. Ya da “Couple Masaj” tercih ederek, siz de bu ayrıcalığı yaşayabilir, sevdiğiniz ile birlikte unutulmayacak bir deneyimin keyfini çıkarabilirsiniz.

02.01.2014, İstanbul

Sevgililer Günü için özel bir armağan arayışındaysanız, yoğun ve stresli iş yaşamından yorulan sevdiğiniz için huzur veren bir hediye tercih edebilirsiniz. Balili ve Türk terapistlerin görev yaptığı SANDA SPA’nın, benzersiz bir deneyim sunan masaj alternatifleri, renkli ve unutulmaz armağanlar oluşturuyor. Bu özel günde 1 saatlik keyifli bir tatil molası vermek isterseniz hem kendiniz hem de sevdiğiniz için SANDA SPA’dan rahatlatıcı bir masaj seçebilirsiniz. Bu sayede her şeyden uzaklaşarak aşkınızın huzurunu hissedebilirsiniz.

SANDA SPA’nın “Sanda Breaks” alternatiflerinden seçeceğiniz 50 dakikalık bir masajı sevdiğinize armağan edebilir ya da hoş bir sürpriz yapmak istiyorsanız, Sevgililer Günü için SANDA SPA’dan “Couple Masaj” alarak birlikte keyifli bir masaj deneyimi yaşayabilirsiniz.

aşkınızı sanda spa

Sevgilisine SANDA SPA’dan özel bir masaj hediye etmek isteyenler, SANDA SPA’nın her zevke hitap eden, her biri farklı renk ve tasarımlara sahip, “Pearl Black”, “Powder Pink”, “Soft White”, “Glowing Blue” adını taşıyan hediye çekleriyle armağanlarına ayrıcalıklı bir dokunuş kazandırabilir, unutulmayacak bir masaj deneyimi yaşatabilirler. SANDA SPA’nın Sanda Breaks alternatiflerinden seçilecek 50 dakikalık masajın fiyatı 185 TL yerine 155 TL fiyatıyla sunuluyor. Bir kendine, bir de sevdiğine bu masajlardan satın almak isteyenler için ise iki adet masaj, 370 TL yerine 265 TL olarak fiyatlandırılıyor. Masajları www.sandaspa.com’dan da satın alabilirsiniz.

www.sandaspa.com

Kendini özel hissetmek isteyenler için SANDA CARD

“İyi hissettirme” misyonuyla faaliyet gösteren Hillside bünyesindeki SANDA SPA, Türkiye’nin ilk spa zinciri olarak masajdan yüz ve vücut bakımına kadar konuklarına geniş bir menü seçeneği sunuyor. Balili ve Türk terapistlerin görev yaptığı SANDA SPA tarafından sunulan SANDA CARD uygulaması ise spa misafirlerinin kendilerini özel hissetmelerini sağlıyor. Tüm SANDA SPA’larda ve Hillside City Club üyeliklerinde avantajlar sağlayan Sanda Card, SANDA SPA’nın sürekli misafirlerine özel sürpriz ve hediyeler sunuyor.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top