Aktivite

Babalar Günü’ne Özel Transformers İle Sürüş Keyfi

13 Mayıs – 11 Haziran tarihleri arasında Armağan Mağazaları’ndan 75 TL’lik Transformers ürünü satın alanlar arasında yapılacak çekilişle, 18 Haziran Babalar Günü’nde 18 çocuk ailesiyle birlikte Bumblebee ile unutulmaz bir sürüş keyfi yaşayacak ve dev Transformers robotları ile tanışma fırsatını yakalayacak.

Transformers’tan çocuklara muhteşem bir sürpriz geliyor! 18 şanslı çocuğa, ailesi ile birlikte Bumblebee ile unutulmaz bir gün geçirme fırsatı sunuyor. Bumblebee ile sürüş deneyimi yaşayacak olan şanslı çocuklar, Optimus Prime ve Bumblebee ile tanışma fırsatını da yakalayacak! Kampanya kapsamında, 13 Mayıs – 11 Haziran tarihleri arasında, Armağan Mağazaları’ndan yapılacak her 75 TL’lik Transformers ürün alışverişi, bir çekiliş katılma hakkı verecek. Yapılacak büyük çekilişle 18 şanslı çocuk 18 Haziran Babalar Günü’nde aileleriyle birlikte Autodrom-Tuzla’da Bumblebee ile unutulmaz bir sürüş keyfi yaşayarak paha biçilmez bir gün geçirecek.

Ayrıca Armağan Mağazaları’nda yapılacak Transformers çekilişine katılanlar arasından 20 kişi Transformers ürünlerinde geçerli olan 75 TL’lik hediye çeki kazanacak.

Kampanyayla ilgili tüm detaylar www.armaganoyuncak.com.tr adresinden takip edilebiliyor.

 

Hasbro: Dünya oyuncak devi Hasbro; 1984 yılından beri Türkiye’de, küçükten büyüğe herkesi gülümsetmek için çalışıyor. Markalı oyun ve oyuncak sektörünün önde gelen şirketlerinden biri olan Hasbro, ülkemizde Monopoly, Tabu, Jenga, Transformers, Spider-Man, Star Wars, Play-Doh, Playskool, My Little Pony, Littlest Pet Shop Minişler, Nerf gibi markalarıyla çok geniş bir tüketici yelpazesine ürünlerini ulaştırıyor.

Hasbro, Türk insanını markalı oyun ve oyuncaklarıyla buluşturmakla kalmıyor, düzenlediği aktiviteler, yarışmalar ve sosyal medya uygulamalarıyla tüm tüketicilerine eğlenceli deneyimler de yaşatıyor. Markalı oyunlardan oyuncaklara, sinema ve Hasbro stüdyolarında yaratılan çizgi filmlerinden televizyon programlarına, lisanslı ürünlerinden video oyunlarına markalarını tüketicilerle buluşturan Hasbro, 30 yılı aşkın bir süredir Türk insanına eğlencenin kapılarını açıyor.

www.hasbro.com.tr

Bilgi için

Excel İletişim ve Algı Yönetimi

Sinem Richards, [email protected]

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top