Aile

Bebeğinizin Ultrason Görüntüsü Canlanıyor, Ben Geliyorum

Çocuk, bebek organizasyonlarına ve ürünlerine her gün bir yenisi ekleniyor. Bu uygulamayı biz ilk kez duyduk ve oldukça ilginç geldi. Tüm anne adayları ultrason çektiriyor ve bebeğinin ilk görüntüsünü o henüz ana karnından çıkmadan görüyor. İşte bebeğin ultrason görüntüsü alıp farklı bir formatta size sunan bir sistem bulduk, adı Ben Geliyorum. 😊

Ben Geliyorum ekibi; biyomedikal, görüntü işleme ve 3 boyutlu yazıcılar konularında uzmanlardan oluşuyor. Ben Geliyorum ürünlerinin benzerleri yurt dışında bulunuyor ancak bu farklı bir teknoloji kullanılarak üretiliyor.

Ben Geliyorum’un farkı 3 boyutlu bebek modelini üretebilmek için ham data olarak sadece ultrason fotoğrafını kullanması… Bu anlamda bir ilk denilebilir.

Ürünleri görüp, sipariş verebileceğiniz site: bengeliyorum.com

Bu da Instagram hesapları: bengeliyorum

Peki nerelerde kullanılabilir Ben Geliyorum ürünleri (yani bebeğin ultrason görüntüsü)?

Ben Geliyorum ürünlerinden, üzerinde doğacak bebeğin modeli bulunan lavantalı magnetler ve bebek şekerleri ile baby shower partilerinde ya da doğum odalarında misafirlere özel hatıralık hediyeler verilebilir.

Doğuma gelen misafirler, odanın kapısında bebeğin modeli bulunan kapı süsü ile karşılanabilir, odanın dekorasyonunda bebeğin çerçevelenmiş modeli kullanılabilir.

Mevcut ürün çeşitleri içerisinde masa üstü süsü, kapı süsü, çerçeveler, bebek şekerleri, lavantalı magnetler bulunuyor.

Buna ek olarak ilerleyen günlerde ürün yelpazesini takı gibi daha kişiye özgü ürünlerle genişletmeyi düşünüyorlarmış.

Ben Geliyorum ekibinin yine aynı sektör içerisinde üzerinde çalıştığı yeni projeleri de varmış fakat şimdilik sürpriz olarak kalmasını tercih ediyorlarmış, göreceğiz daha neler gelecek.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top