Aile

BEE’O UP İle Boğazınıza Sonbahar Koruması Geliyor…

Boğazda meydana gelen tahriş ve kuruluğa anında çözüm getiren

BEE’O Up Propolisli Ballı Boğaz Spreyi, %100 doğal içeriğiyle raflarda!

Havaların ani soğuması, güneşin sıcaklığının kaybolması derken sonbahar, hastalıklara da sebebiyet vermeye çoktan başladı. %100 doğal içeriğiyle yüksek antioksidan etkiye sahip olan BEE’O UP Propolisli Ballı Boğaz Spreyi,  propolis ham bal ve mentolün sinerjik etkilerini bir araya getiriyor.

Kovandan sofraya sağlık misyonuyla üretilen BEE’O UP sprey, boğazdaki tahriş ve kuruluğun yanında ferah bir nefes için de %100 doğal bir çözüm sunuyor. Ayrıca diş ve diş eti sağlığının korunması ve sigaradan oluşan ağız kokusunun engellenmesine de yardımcı oluyor.

İstanbul Teknik Üniversitesi Arı Teknokent firmasında üretilen BEE’O UP Propolisli Ballı Boğaz Spreyi, uzman gıda ve ziraat mühendisleri kontrolünde üretiliyor ve TÜBİTAK, TTGV ve TÜSİAD İnovasyon Ödüllü Türkiye’nin ilk ve tek yerli propolisini içeriyor.

Propolis ve ham balın eşsiz faydasını sunan BEE’O Up Propolisli Ballı Boğaz Spreyi, 20 ml’lik şişelerde, sadece eczanelerde satışa sunuluyor. Günde 3 kere en az 2’şer defa doğrudan boğaz yüzeyine uygulanması tavsiye ediliyor.

Propolis nedir?

Arıların bitki sap, yaprak ve tomurcuklarından topladığı, güçlü anti-bakteriyel ve anti-oksidan etkilere sahip doğal bir arı ürünü olan propolis, kovandaki mikropları yok etmek ve arı kolonisinin sağlığını korumak için kullanılır. Bağışıklık sistemimizin güçlenmesi ve hastalıklara karşı korunmamıza yardımcı olur.

www.beeo.com.tr

Ayrıntılı bilgi için;

[email protected]

 

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top