Genel

Beslenme Çantalarının Besleyici Lezzetleri

Beslenme Çantalarının Besleyici Lezzetleri

En Faydalı Tatlılar Ustasından Çantalara…

Yeni eğitim dönemi için geri sayım başladı. Başarıya giden yol çalışmak kadar sağlıklı beslenmekten de geçiyor. Çocukların bedensel ve zihinsel gelişimi için büyük önem taşıyan sütün en tatlı ve en doğal hali Bolulu Hasan Usta ayrıcalığı ile beslenme çantalarına giriyor.

Söz konusu çocuklar olduğunda akan sular duruyor. Her şeyin en iyisini onlar hak ediyor. Özellikle zihinsel ve bedensel gelişimleri için büyük önem taşıyan yemek konusunda. Süt ve sütlü ürünler bu dönemde en önemli besin kaynaklarından. Sütlü tatlının ustası Bolulu Hasan Usta, en doğal ürünleriyle beslenme çantalarında…

Okulların açılmasıyla birlikte beslenme çantası telaşı da başladı. Çocukların beslenme çantalarına sütlü bir sürpriz yapabilirsiniz. İşin ustası Bolulu Hasan Usta’nın Edirne ve Kastamonu’dan gelen özel pirinçlerin kendi taş değirmenlerinde öğütülerek taze ve bol sütle hazırlanan fırın sütlaç, sakız adasından gelen gerçek damla sakızı ve kendi çiftliğinde üretilen taze ve doğal süt ile hazırlanan sakızlı muhallebi damaklarda lezzet şöleni yaşatıyor.

Sütlü Tatlılar Kalsiyum Kaynağı

Çocukların kemik gelişiminde büyük önem taşıyan kalsiyumun her gün düzenli olarak alınması gerekiyor. Bunun da en keyifli yolu sütlü tatlılardan geçiyor. Beslenme çantalarında yer alan tavukgöğsü, kazandibi, fırın sütlaç ya da sakızlı muhallebi çocukları hem mutlu edip, hem de besliyor.

23 ilde toplam 124 şube ile sütlü tatlı devi olan Bolulu Hasan Usta, bu yaz aylarında da birbirinden lezzetli dondurma alternatifleri ile sıcak yaz günlerinizi lezzet şölenine çevirecek.

www.bhu.com.tr

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top