Aile

Bir Düğünde İki Erkekle Evlenmek: Gelinden, Üvey Oğluna Duygusal Sözler

“Tüm ihtiyacın sevgi” sözünün kanıtı olan bir aile…

New Yorklu gelin Emily Leehan, Hava Kuvvetleri görevlisi Joshua Newville ile evlenirken, eşinin 4 yaşındaki oğlunun da annesiydi artık. Gelin Emily, sevgilisinin oğlu Gage’i 2 yaşından beri tanıyor.

Bildiğiniz gibi Amerika’daki evliliklerde tören için gelin ve damat bir yemin hazırlayıp okuyorlar. Emily, düğünü için iki yemin yazıyor, biri eşi diğeri de üvey oğlu için… Gelinin sözleri, 4 yaşındaki ufaklığı göz yaşlarına boğuyor ve düğünde duygusal anlar yaşanıyor.

Emily Leehan / Joshua Newville / Gage

İşte gelinin yazdığı ve okuduğu yemin metni…

“Senin güvende olmanı istiyorum, tüm zorlukları aşmanı ve iyi bir insan olmanı…

Biliyorum seni ben doğurmadım ama bütün kalbimle inanıyorum ki, büyüyüp koca bir adam olduğunda, her şeyi senin iyiliğin için ve seni sevdiğim için yaptığımı fark edeceksin. Ve umarım sonunda çok özel bir çocuk olduğunu anlayacaksın.

Sen çok akıllı, yakışıklı ve herkese karşı kibar davranan bir çocuksun. Babanın ve senin, benim bugünkü kadın olmamda payı çok büyük.

Ben bu hayatta bir hediye olamam ama şunu biliyorum ki bu hayat bana sizi hediye etti.”

Emily Leehan / Joshua Newville / Gage

Üvey annenin sözleri bu şekilde… Fotoğraflar minik Gage’in annesine karşı nasıl da sevgi dolu olduğunu gösteriyor. Bu anları ölümsüzleştiren fotoğrafçı ise Jessica Husted.

Damat / baba Joshua Newville, ABC News’e verdiği röportajda şöyle diyor: “Emily, yazdığı yeminin bir kısmını ezberinden okudu. Ve ortalığı hemen bir duygusallık kapladı. Hayli duygusal olan bu anlarda, ben kendimi tutmaya çalıştım, oğlumu da tutmaya çalıştım, ikimiz de çok duygusallaştık.”

Emily Leehan / Joshua Newville / Gage

Parents sitesinde okuduğumuz habere göre; gelin ve damat düğünde okudukları yeminlerinin bir kopyasını da oğulları Gage’e vermeye karar veriyor.

Yeni evli çifte ve oğullarına bir ömür mutluluklar dileriz…

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top