Alışveriş

Bonprix’nin Elbiseleriyle Kadınlar Her Gün Şık‏

Bonprix'nin Elbiseleriyle Kadınlar Her Gün Şık‏

Bonprix'nin Elbiseleriyle Kadınlar Her Gün Şık‏

Bu sezonun vazgeçilmez renk ve modelleri bonprix’nin birbirinden şık elbise koleksiyonunda bir araya geliyor. bonprix.com.tr stil sahibi kadınlar için hem şık hem de rahat olabilecek pek çok seçenek sunuyor. bonprix, özel olarak hazırlanan göz alıcı elbiselerle Kadınlar Günü’nü sadece bir gün değil her gün kutluyor. Bonprix, 5-12 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek özel kampanya ile kadınlara küçük bir hediye de veriyor.

 

Bonprix'nin Elbiseleriyle Kadınlar Her Gün Şık‏

bonprix, bu yıl zarafetten ödün vermeden dikkat çekici olmanızı sağlayacak pek çok yeni model elbise sunuyor. Günlük yaşamdan gece davetlerine kadar geniş bir yelpazede tasarımlar sunan bonprix kadınlara özel olarak hazırladığı koleksiyonlarıyla Kadınlar Günü’nü yalnız bir gün değil, her gün kutluyor. Kadınlar bonprix ile her gün şık ve göz alıcı oluyor. Üstelik 5-12 Mart tarihleri arasında kadınlara özel olarak gerçekleştirilecek kampanyayla bonprix şıklığına daha ucuza sahip olmak mümkün oluyor. Bonprix.com.tr’den bu tarihler arasında yapacağınız tüm alışverişlerinizde Kadınlar Günü’nün önemini vurgulamak için 15 TL’lik bir indirim uygulanıyor. Alışverişiniz toplam fiyatı 75 TL ve üzerinde olursa kargo parası da bonprix’den!

Bonprix'nin Elbiseleriyle Kadınlar Her Gün Şık‏

Bonprix çiçek desenli modelleriyle canlılığını göstermek isteyen kadınlara hitap ederken, yılan derisi görünümlü elbiseleriyle feminenliğini ön plana çıkarmak isteyenlerin ilgisini çekiyor. Klasikten vazgeçmem diyenler için tasarlanan asil elbiselerin yanı sıra, günün her saatinde şık görünmenizi sağlayacak  modeller de mevcut. Bonprix bakışları üzerinize toplayacak canlı renkleri tercih edenleri de unutmuyor. Kırmızı ve yeşil tonlarındaki elbiseler ve payetlerle süslenen tasarımlar size enerji verecek.

Birbirinden şık ve çekici elbiselerle günlük yaşamdan gece davetlerine kadar günün her saatinde kadınları mutlu eden bonprix’nin binlerce ürünü arasında dolaşarak seçiminizi yapabilirsiniz. Kadınlar Günü için, kadınların ne kadar özel olduğunu anımsatmak için yapılan kampanyayla elbisenizi daha ucuza almanız mümkün.

Detaylı bilgileri bonprix.com.tr’de bulabilirsiniz.

 

Bonprix'nin Elbiseleriyle Kadınlar Her Gün Şık‏

bonprix hakkında:

bonprix, Almanya ve Avrupa’da modayı uygun fiyata sunan öncü şirketlerden biridir. Otto Group üyesi bonprix, 1986 yılında kurulmuş ve bugün uluslararası bir şirkete dönüşmüştür. Başarısını, kurulduğu yıllardan itibaren izlediği yenilikçi gelişim ve esneklik politikasına borçludur. 1990’ların sonunda tutarlı bir Multi-Channel (çok kanallı) satış stratejisi takip etmeye başlayan şirket, katalog, yerleşik mağaza ve internet mağazacılığı üzerinden, sağlıklı ve sürekli bir gelişim izlemektedir.

“bonprix, it’s me!” sloganıyla herkese uygun, erişilebilir moda ifade edilmektedir. Kadın, erkek ve çocuk giyim başta olmak üzere, iç çamaşırı, ayakkabı ve hatta mobilya ve ev eşyalarına kadar uzanan geniş bir ürün yelpazesi vardır.

bonprix, Almanya ve Avrupa’da katalog üzerinden satış yapan en iyi ilk 10 şirket arasında yer alır ve ayrıca en çok ziyaret edilen internet mağazalarından biridir. Bugün 9,5 milyonu Almanya’da olmak üzere, dünya çapında 25 ülkede, toplam 25 milyon müşteriye ulaşmıştır. 2010 yılı cirosu yaklaşık 1,136 milyar Euro olan bonprix, Otto Group’un en fazla büyüme gösteren kuruluşlarından biridir.

Bonprix'nin Elbiseleriyle Kadınlar Her Gün Şık‏

Otto Group hakkında:

1949 yılında kurulan Otto Group, bugün yaklaşık 50 bin çalışanıyla dünyaca ünlü bir perakende ve hizmet grubudur. Avrupa, Asya ve Kuzey Amerika başta olmak üzere, 20 ülkede faaliyet gösteren şirkettir. 11 milyar Euro’nun üzerinde cirosuyla Otto Group, Amazon’dan sonra dünyanın ikinci büyük e-ticaret şirketi olarak ekonomi listelerinin üst sıralarındaki yerini korumaktadır. Katalog, e-ticaret ve perakende kanallarından aktif satış yapan grup, çok kanallı satış stratejisiyle her yıl başarı grafiğini daha da artırmaktadır. 2009 yılından itibaren Türkiye’ye yatırım yapmaya başlayan Otto Group, Eylül 2011’de faaliyete geçen bonprix.com.tr ile yatırımlarını daha da büyütmüştür.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top