Restoran & Cafe

Bu Kışın Favori Adresi “Biber Bar”

Eğlencenin ve müziğin favori duraklarından Biber Bar, sezona iddialı bir giriş yaparak; konsept partileri, ünlü DJ’leri, birbirinden lezzetli kokteyl ve yemekleriyle İstanbul’da eğlenmeyi sevenlerin vazgeçilmez adresi olmaya devam ediyor!

Lezzetleri, sunumları ve eğlence konseptiyle açıldığı ilk günden beri İstanbul’un en popüler adreslerinden olan Biber Bar, yenilenen menüsü ve sürpriz etkinlikleriyle kış sezonunda da iddiasını sürdürüyor. Haftanın belirli günlerinde farklı DJ ve konsept partilere ev sahipliği yapan Biber Bar’ın başarısının arkasında Onur Büyükalp, Selma Şeşbeş ve Önder Bekensir yer alıyor.

Biber Bar’ın yenilenen menüsünde; “Ördek Roll”, “Somon Tartare”, “Risottolu Fırın Levrek”, “Kinoalı Enginar Salata”, “Vejeteryan Pizza” ve “Karides Tempura” gibi birbirinden özel lezzetler yer alıyor. Menüdeki favorilerin başında “Bar Tabağı”, “Karışık Bruschetta” ve “Mini Burgerlar” geliyor. Akşam saatlerine eşlik eden özel kokteyller de büyük ilgi görüyor.

Sezonun en özel sürprizlerinden biri de sushi severlere! Biber Bar’ın marifetli şefi tarafından özenle hazırlanan sushi tabaklarının tadına doyamayacaksınız. Sushi menüsünde “Karışık Nigiri Tabağı”, “Mix Sashimi Tabağı” ve “Karışık Nigiri Tabağı” olarak sushi lezzetlerini alternatifli olarak yaşatan üç farklı seçenek yer alıyor.

Biber Bar, kaliteli eğlenmeyi seven, keyifli müzikler, iştah açıcı özel lezzetler ve birbirinden renkli kokteyllerle, yaşadığı anları unutulmaz anılara dönüştürmek isteyenleri bekliyor!

www.biberbar.com

Adres: Abdi İpekçi Cad. No:36, Nişantaşı – İstanbul

Rezervasyon: 0212 231 41 05

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top