Aile

Büyük Ailenin Güzelliğini Gösteren 17 Renk Çocuk

Bu 17 renk büyük bir ailenin güzelliğini göstermek için kuzenlerin yan yana gelmesiyle oluşturuluyor. Büyük bir ailenin güzelliğini göstermek için bundan daha güzel bir yol olamazdı herhalde.

Ailede 6 kardeş olunca, büyük bir aileye sahip olacaklarını da tahmin etmişler. 6 kardeş de sırayla evlenip çocuk yapmaya başlayınca ailenin büyümesi birden hızlanmış.

Fotoğraf paylaşımı, 3 erkek, 2 kız kardeşi olan Chrissy Roussel’dan geliyor. Chrissy ve kocası zaten bir üçüz doğurarak, 6 kız çocuğa sahipler. Diğer kardeşlere fazla iş düşmemiş gibi asında değil mi? Onlardan da 11 çocuk var fotoğrafta.

Büyük anne için tatil günleri bayağı zorlu geçiyor gibi… Bu fotoğraf, da 17 kuzenin büyük annenin sahildeki evinde toplaştıkları bir gün ölümsüzleştirilmiş. Kuzenler numaralandırılmış t-shirt’leri giyiyorlar ve objektif karşısına geçiyorlar.

Aslında fotoğrafın konseptini hazırlayan Roussel’ın kız kardeşi Maryellen, fikir ondan, paylaşım Roussel’dan… Fotoğraf, Facebook’ta Love What Really Matters sayfasında paylaşılınca büyük ilgi görüyor.

3 yıl önce babasını kaybeden kardeş Roussel, “Bu 17 çocuğa bakınca babamı hatırlıyorum. O vefat ettikten aylar ve yıllar sonra bize sevinç uyandıran bu gök kuşağı oluştu. Bu 17 zeki ve komik çocuğun, babamın en büyük mirası olduğunu düşünüyorum. Gerçekten güzel bir aşk mirası. Onu çok özlüyoruz. Fakat her gün bu çocukların varlığıyla onun var olduğunu hissedip, huzur buluyoruz.” diyor parents’a verdiği röportajda.

Tüm kuzenleri bir araya getirmek hiç de öyle kolay olmamış ama buna değmiş. “Çocuklar birbirleriyle vakit geçirmekten gerçekten çok hoşlanıyorlar, bunu fotoğraflamak da oldukça özel. Numaralandırılmış t-shirt’leri gururla giydiler ve çok eğlendiler.”

Kumsaldaki o gün, her birinin ruhuna çok iyi geliyor, aileden daha önemli başka hiçbir şeyin olmadığını anlıyorlar. Doğum günleri, yeni yıl ve diğer tüm kutlamaların önemine bir kez daha değinmek gerekiyor.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top