Aile

Çalışan Anne Babaların Çocukları Yaz Boyunca Güvende

Okulların tatil olduğu yaz döneminde, ebeveynleri çalışan çocuklar evde yalnız kalıyor. Küçükler bakıcılarıyla baş başa vakit geçirirken, daha büyük yaştakiler dışarı çıkıp arkadaşlarıyla bir araya geliyor. Kış boyunca okulda olduğunu bilerek içi rahat eden ebeveynler ise, yazın çocuklarını daha çok merak ediyor. Türkiye’nin ilk akıllı güvenlik hizmeti Pronet Plus ve Akıllı Güvenlik Çözümleri sayesinde anne babalar iş yerindeyken bile çocuklarının güvenliğinden emin olabiliyor.

Pronet sunduğu akıllı güvenlik çözümleriyle, çalışan anne babaların içinin yaz boyunca rahat etmesini sağlıyor. Harekete duyarlı sensörler aracılığıyla çalışan Pronet Plus sistemi, bakıcı zamanında geldi mi, çocuklar eve vaktinde girip çıktı mı, evin mutfak, balkon gibi tehlike arz edecek yerlerinde hareket var mı gibi soruların yanıtlarını ebeveynlerin akıllı telefonuna iletilen anlık bildirimler aracılığıyla ilk elden alabilmesini sağlıyor. Ayrıca, alarm sistemlerini uzaktan kurup kapatabilme imkanı sunuyor.

Pronet Plus’a ek olarak dahil edilebilen Akıllı Ailesinin yaz boyunca çocukları güvende tutacak üyeleri arasında Akıllı Video, Akıllı Kilit ve Akıllı Zil başta geliyor.

Çocuklar hırsızlık, yangın, gaz kaçağı ve su baskınına karşı da koruma altında…

Akıllı Video ile anne babalar, dilerse Pronet Plus sayesinde evini canlı yayında izleyebiliyor veya mekandaki hareketi görüntülü bildirim olarak alabiliyor. Örneğin, balkon kapısının açıldığı uyarısı kısa bir video klip ile kullanıcının cep telefonuna anlık bildirim olarak iletilebiliyor.

Akıllı Zil, evin zili çalındığında, kullanıcının akıllı telefonuna anlık bir bildirim gönderiyor. Kullanıcı zil içerisinde bulunan kamera sayesinde kapıya kimin geldiğini Pronet Plus uygulamasından görebiliyor. Zil üzerinden kapıya gelen kişiyle konuşabiliyor.  Akıllı Zil’in, kapının önünde hareket algılandığında yanan ışığı sayesinde kötü niyetli kişiler için de caydırıcı etkisi bulunuyor.

Akıllı Kilit sayesinde ise, ebeveynlerin dilediği kişiye kapıyı uzaktan açması mümkün oluyor. Örneğin, eve gelen yardımcıya evin anahtarını bırakmaya gerek olmuyor. Yardımcı kapıyı çaldığında, anne babalar ofiste olsalar bile yine uygulama üzerinden onun içeri girmesini uzaktan sağlayabiliyorlar.

Pronet, 5 Korumalı Güvenlik Hizmeti ile evde meydana gelebilecek hırsızlık, yangın, gaz kaçağı, su baskını, acil sağlık ve panik durumları gibi güvenlik sorunlarına karşı da tam koruma sağlıyor. Yazın neşe dolu günlerinde çocukları evde huzurla vakit geçirsin isteyen ebeveynler, ek olarak Pronet Plus’ın akıllı güvenlik çözümleri sayesinde rahat ediyor.

Pronet hakkında:

1995 yılında kurulan Pronet, bugün yaklaşık 200 bin aktif güvenlik sistemi kullanıcısı ve 5000’i aşan özel güvenlik projesiyle sektörünün lider şirketidir. Sunduğu güvenlik çözümleriyle kişi, kurum, kuruluş, öz varlık ve bilginin korunmasını sağlayan Pronet, ev ve işyeri güvenliğinin yanı sıra bankalar, alışveriş merkezleri, havaalanları, perakende mağaza zincirlerinin de aralarında bulunduğu birçok büyük kuruma yönelik hizmet ve çözümler üretiyor. Hizmetlerini hırsızlığa karşı önleyici ve caydırıcı tedbirlerle sınırlı tutmayan Pronet, abonelerine ‘5 Korumalı Güvenlik Hizmeti’ ile hırsızlık, yangın, gaz kaçağı, su baskını gibi olayların yanı sıra acil sağlık ve panik durumlarına da müdahale edebiliyor. İnsana ve teknolojiye sürekli yatırım yapan Pronet, bunun bir sonucu olarak alarm sonrası aboneyi ortalama 10 saniyelik arama hızıyla dünya standartlarının üstünde bir hizmet veriyor. 2015’te Türkiye’de En İyi Müşteri Deneyimi Ödülü’nü kazanan Pronet, 2016’da da çağrı merkezi sektörünün dünya çapındaki en prestijli etkinliklerinden 11. Contact Center World Awards’ta, “En İyi Müşteri Deneyimi” kategorisinde önce EMEA Bölgesi (Avrupa, Ortadoğu ve Afrika) ve sonra dünya birincisi oldu. Pronet ayrıca, dünyanın en saygın iş ödülleri organizasyonlarından Stevie Awards 2016’da 4 altın, 3 bronz ödül kazanarak önemli bir başarıya daha imza attı.

www.pronet.com.tr

 

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top