Eğlence

Celeste Barber Komik Bir Şekilde Ünlü Fotoğraflarını Yerle Bir Ediyor

Celeste Barber, bir komedyen aynı zamanda aktris. Fakat biz onu daha çok komedyenliği ile tanıyoruz. Çünkü fotoğraflarla taklit yeteneği… Şu —> Instagram hesabından da görebileceğiniz gibi kendisi ünlülerin medyada yayınlanan fotoğraflarıyla dalga geçiyor. Avustralyalı komedyen Celeste Barber, dünyanın en popüler isimleriyle hemen hemen aynı kıyafetleri giyip, hemen hemen! aynı pozları veriyor.

Siz hiç ünlü pozu vermeyi denediniz mi bilmiyoruz ama o deniyor. Sonuçlar epey eğlenceli…

Doutzen Kroes

Baktığımızda ünlü şarkıcı ve oyuncularla birlikte modellerin de fotoğrafçılara ilginç pozlar verdiğini görebiliriz. Yani hiçbirimiz dağda, taşta, bikinilerimizle ya da çıplak bir halde elimizde garip bir nesneyle poz vermiyoruz. İşimiz gereği… Aslında Celeste ile birlikte bakınca “Ne yapıyor bu insanlar yahu..!” dememek de pek mümkün değil. 😊 Onlar yapınca estetik oluyor tabii… E peki içimizden biri mesela Celeste gibi +bir de komik kadın- bu şekilde pozlar verse nasıl olurdu?

Instagram’da gördüğümüz çoğu fotoğrafın arkasında daha fazlası var. Dağınıklık ve kendini salıvermişlik var. Bunu ara ara hatırlarsak sanıyoruz ki kendimizi daha iyi hissedebiliriz.

Photoshop’lu, filtreli, profesyonel fotoğrafçılı ünlüler bir yanda; photoshop’suz, filtresiz, profesyonel fotoğrafçısız Celeste diğer yanda…

 

Marion Cotillard

Beyonce

Lara Stone

Bella Hadid

Alex Isren

Kim Kardashian

Cara Delevingne

Nicki Minaj

Gigi Gorgeous

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top