Alışveriş

Ceyda Düvenci Ve Özge Uzun Akbatı AVYM’de Kadınlarla Buluşuyor

Akbatı AVYM, Dünya Kadınlar Günü’nde Ceyda Düvenci ve Özge Uzun söyleşisine ev sahipliği yapacak.
Akbatı AVYM, “Dünya Kadınlar Günü” kapsamında 8 Mart Salı günü Ceyda Düvenci ve Özge Uzun ile özel bir söyleşi düzenliyor. 15:00-16:00 saatleri arasında gerçekleşecek söyleşide, Düvenci ve Uzun kadın olmanın her hali üzerine konuşacak.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde her yıl alanında öne çıkan farklı isimleri konuk eden Akbatı AVYM, ziyaretçilerini bu yıl oyuncu ve sunucu Ceyda Düvenci ile “Sizin Hiç Maviniz Var Mı?” kitabının yazarı ve sunucu Özge Uzun ile bir araya getiriyor. Saat 15:00 -16:00 arasında, zemin kat havuz önünde gerçekleşecek etkinlikte Ceyda Düvenci ve Özge Uzun, kadın olmanın her hali, kadının toplum içindeki pozisyonu ile birlikte tartışılacak.

Akbatı AVYM Hakkında
Akkök Şirketler Grubu’nun gayrimenkul sektöründeki iştiraki Akiş GYO A.Ş. tarafından hayata geçirilen Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi (Akbatı AVYM) 200’e yakın mağaza, 9 sinema salonu, dinlenme ve buluşma adresi olan özel tasarımlı alanlar, çocuk oyun ve eğitim alanları ile dünya mutfaklarını buluşturan restoranların yer aldığı Restaurantlar Meydanı ile hizmet vermektedir. Akbatı AVYM’yi benzerlerinden ayıran en büyük farklılıklarından biri de Festival Park’tır. Festival Park’ta düzenlenen kültürel etkinlikler, konserler ve festivaller ile bölgenin yeni buluşma noktası olan Akbatı AVYM, aldığı ödüllerle ulusal ve uluslararası platformlarda da başarısını tescillemiştir. Akbatı AVYM, TEM Esenyurt çıkışı bağlantı yolu ile kolay ulaşılabilir bir konuma sahiptir.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top