Duyurular

Çılgın, Yaratıcı, Hızlı Annelere Hediye Yağmuru Başladı!

Çılgın, Yaratıcı, Hızlı Annelere Hediye Yağmuru Başladı!

Çılgın, Yaratıcı, Hızlı Annelere Hediye Yağmuru Başladı!

 

12-14 Aralık tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan İBS’nin, kazandıran yarışmaları başladı. Katılın kazanın; birbirinden değerli ve renkli yüzlerce hediyeden biri sizin olsun.

İBS, Çılgın ve Yaratıcı Aileleri Arıyor! 

Maceralarla dolu bir yolculuktur ebeveynlik; zor ve komik!  Herkese ve her şeye hükmetmek isteyen miniğin bitmek tükenmek bilmez istekleri; yemek savaşları; oyuncak savaşları; duvarları, perdeleri, koltukları rengarenk yapan boya savaşları, saklambaçları…

Evet, sıra bu çılgın günleri, geceleri, anları ölümsüzleştirmekte…

Türkiye’nin en büyük, en güvenilir, en eğlenceli, en renkli aile festivali olan İBS, bu çılgın günleri hem ölümsüzleştiriyor hem de ödüllendiriyor.

İBS’nin sosyal medya üzerinden başlattığı yarışmalara katılın, birbirinden değerli ve renkli yüzlerce hediyenin sahibi olun. Yarışmalar 14 Aralık’a kadar devam edecek.

İBS’nin kazandıran yarışmalarından bazıları  şöyle:

İBS Çocuk Sözlüğü:

Anne ve babalar çocuklarının en komik telaffuzlarını yazarak bu yarışmaya katılıyor. Yarışma, “www.facebook.com/ibsfuar” adresi üzerinden düzenleniyor.

Saklandığını Sanan Minikler:

Çocuğunun en enteresan ve komik saklanma yerlerini fotoğraflayan aileler katılıyor. Yarışma, “www.facebook.com/ibsfuar” adresi üzerinden düzenleniyor.

#anneolmak:

Twitter üzerinden düzenlenecek olan yarışma, anne olmanın anlamını en yaratıcı biçimde anlatanları arıyor. Yarışma, “https://twitter.com/ibsfuar” adresi üzerinden düzenleniyor.

#yemekyedirmek:

Bebeğe yemek yedirme çabası ve yaşanan çılgın anları, yaratıcı çalışmaları ödüllendiren yarışma, “https://twitter.com/ibsfuar” adresi üzerinden düzenleniyor.

#bebeğiminismi:

Bebeklerinin ismini nasıl ve neden seçtiklerini en iyi anlatanlar kazanıyor.

Yarışma, “https://twitter.com/ibsfuar” adresi üzerinden düzenleniyor.

#cocuklargülsün:

En güzel, en ilginç, en çılgın bebek gülüşünü arıyorlar. Fotoğraflayıp gönderenler kazanıyor. Yarışma, “instagram/ibsfuar” adresi üzerinden düzenleniyor.

#çocukluhayat: Boyanmış duvarlar, dağılmış odalar ve daha fazlası… Bebeklerinin kendilerine yaşattığı çılgın anları en iyi şekilde fotoğraflayanlar kazanıyor. Yarışma, “instagram/ibsfuar” adresi üzerinden düzenleniyor.

#uyuyanmelekler: Ailelerden en yaratıcı ve güzel uyuyan bebek fotoğrafları isteniyor.

Yarışma, “instagram/ibsfuar” adresi üzerinden düzenleniyor.

İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı tarafından düzenlenen bütün yarışmaları, katılım koşullarını, hediyeleri “www.ibsfuar.com” adresi üzerinden takip edebilirsiniz.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top