Etkinlikler

Çocuğunuza Hediye Sizden, Yaz Tatiliniz Atasay’dan!

Atasay’dan 23 Nisan sürprizi

Bu yaz tatiliniz Atasay’dan! 23 Nisan coşkusu Atasay mağazalarında tatil kampanyasıyla kutlanıyor. 20 Nisan – 31 Mayıs tarihleri arasında Atasay’dan Hello Kitty markalı ürün alışverişi yapanlar, Antalya Rixos World Belek Otel’de 3 gece 4 gün tatil yapma şansı kazanıyor.

Hayatınızın en değerli varlığı çocuklarınıza unutamayacağı bir 23 Nisan hediyesi vermeye ne dersiniz? Özel günleri kutlanmaya değer kılan Atasay, çocuklara özel Hello Kitty koleksiyonu ile 23 Nisan coşkusunu çocuklarınız ve sizin için unutulmaz kılıyor. Atasay ve Rixos işbirliğiyle gerçekleşecek 23 Nisan’a özel kampanya kapsamında, 20 Nisan – 31 Mayıs tarihleri arasında Atasay mağazalarından Hello Kitty koleksiyonuna ait çocuk ürünü alışverişi yapanlar, Türkiye’nin en büyük yaşam ve eğlence parkına sahip Antalya Rixos World Belek Otel’de 3 gece 4 gün tatil fırsatı kazanıyor.

Siz de Atasay’a gelin, Hello Kitty’nin birbirinden renkli ürünleriyle hem çocuğunuzu mutlu edin hem de bu yaz ailece keyifli bir tatil geçirme şansı yakalayın! 23 Nisan’da çocuklar için renkli hediye alternatifleri sunan Atasay Kidsy’nin neşeli tasarımlarına en yakın Atasay mağazalarından ulaşabilirsiniz.

hellokitty

 

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top