Aktivite

Çocuklar Hem Eğleniyor Hem Pişiriyor

Çocuklar hem eğleniyor hem pişiriyor‏

Çocuklar hem eğleniyor hem pişiriyor‏

Çocuklar hem eğleniyor hem pişiriyor‏

Farklı yaş gruplarındaki çocuklara özel olarak dizayn edilmiş Atölye Krem Karamel’de,  çocuklar hem eğlenceli hem öğretici etkinliklerle gelişiyorlar. Minik şeflerin keyifle yemek pişirdiği atölye, her yaş grubunun zihinsel ve bedensel becerilerine uygun programlar sunuyor.

Özel bir hayali gerçekleştiren Atölye Krem Karamel, yepyeni ve eğlenceli bir mekan tasarlayarak çocuklara özel keyifli bir atölye kurdu. Her yaşta çocuğa uygun aktivitelerin yer aldığı Atölye Krem Karamel çocukların hem eğlenerek hem de yaratıcılıklarını geliştirerek yemek yeme alışkanlıklarını düzenlemelerini, aynı zamanda yeni şeyler keşfederken de öğrenmelerine yardımcı olmayı amaçladı. Bu mutfağın şefi de çocuklar oldu.

Atölye Krem Karamel mutfağında, 0 (+8 ay) – 11 yaş ve üzeri “geleceğin aşçıları” hem yaratıcı hem eğitici oyunlar oynayarak çok keyifli vakit geçiriyor. Burada farklı yaş gruplarına göre; Bebek Aşçı (Kinder Cook) Programı, Çocuk Aşçı (Jr. Cook) Programı ve Genç Aşçı (Young Cook) Programı olmak üzere üç ayrı program uygulanıyor.

 

Çocuklar hem eğleniyor hem pişiriyor‏

Çocuklar hem eğleniyor hem pişiriyor‏

Müzik, dans ve çeşitli aktiviteler ile gerçekleşen etkinlikler hem geliştiriyor hem öğretiyor…

Çocukların erken yaşta yeme alışkanlıklarını olumlu yönde geliştirmek isteyen Atölye Krem Karamel; geleceğin minik aşçılarının yaratıcılıklarını geliştirerek, sağlıklı beslenme ve gıda bilincini öğretiyor. Minik aşçıların eğlenerek yemek pişirdiği ve yeni tatları keşfettiği programlar aynı zamanda kişisel gelişimlerine de katkı sağlıyor.

Çocuklar hem eğleniyor hem pişiriyor‏ 5

Çocuklar hem eğleniyor hem pişiriyor‏

Sağlıklı Beslenen, Sağlıklı Büyüyen Çocuklar İstiyoruz !

Çocuklarının sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanmasını isteyen ebeveynler; çocukları keyifli bir maceraya atılırken, bu süre içinde onları tamamen görebilecekleri kafede zaman geçirebiliyorlar. Atölye Krem Karamel’de her şey taze olarak ev doğallığında hazırlanıyor. Menüde cheesecakeler, tatlı tuzlu kurabiyeler, sandviçler, salatalar, kahvaltı seçenekleri gibi her öğüne uygun taptaze, sıcacık farklı lezzetler, yeni sürprizler ve leziz sunumlar yer alıyor.

Göktürk’teki şirin mekanda hem çocukları hem de ebeveynleri büyük bir zevkle ağırlayan Atölye Krem Karamel, farklı mekanlarda yapacağınız özel etkinliklerde de konsepte uygun ve size özel dizayn edilen farklı menü seçenekleri ile davetlerinize renk katacaktır.

Özel günleriniz için catering hizmeti ile de yanınızda olan Atölye Krem Karamel’i daha yakından tanımak için  www.atolyekremkaramel.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

Detaylı bilgi için:

PRfit İletişim Danışmanlığı

Betül Gökçe

[email protected]

0212 287 67 05 – 0533 773 12 25

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top