Duyurular

Cortex Pharma’nın sunduğu “Natürel Güzellikler”

Cortex Pharma, doğal kozmetik üretiminde uluslararası alanda seçkin bir yere sahip olan Ganassini Group bünyesindeki Rilastil, Sensilis, Sensilis Make Up, BioClin, Comodynes ve Cumlaude lab olmak üzere 6 markanın 500’e yakın referans ürününü Türk tüketicileri ile tanıştırıyor.

Cortex Pharma, Ganassini Group bünyesindeki en son teknoloji ile donatılmış, İtalya ve İspanya’daki 3 üretim ve araştırma tesisinde ileri düzeyde korumayı ve en yüksek faydayı garantilemek üzerine geliştirilmiş 6 markayı Türk tüketicilere sunuyor. En zorlu cilt tiplerinin dahi ihtiyaçlarını tatmin edecek şekilde üretilmiş, doğal etken maddelerle, cilde güzellik ve sağlık kazandıracak en özel ürünler artık Türkiye’de. İşte natürel dermokozmetik üretimi adına doğayı büyük bir dikkatle gözlemleyen, onun eşsiz dengesiyle barışık, doğallığı kendine ilke edinmiş dünyanın en özel markalarının özellikleri…

Sensilis ile Türkiye’de bir ilk:

“Formülünde 5 büyüme hormonu ve 2 kök hücre içeren gençleştirici krem”

Sensilis, temizleyiciler, nemlendiriciler, anti-age, leke tedavisi, vücut bakım ve güneş serisine kadar geniş bir yelpazeye sahip. Özellikle yaşlanma karşıtı ürünlere özel olarak odaklanmış, doğallık trendi ve felsefesi ile etkinliğini artıran tüm Sensilis ürünleri, 20 yıldır Dermofarm laboratuvarlarında kimyagerler, biyologlar ve doktorlardan oluşan bir ekip tarafından geliştirilerek formüle ediliyor.

Sensilis ürün grubu içinde yer alan ve formülü ile Türkiye’de bir ilk olan Origin Pro EGF 5, yeni hücrelerin oluşumunu sağlayan 5 büyüme faktörü içeriyor.  Epidermal kök hücreleri koruyan kompleks sayesinde, cildin yenilenme kapasitesini, sıkılığını arttırarak yaşlanma karşıtı anti-aging bakım yapıp onaran gençleştirici krem 360 derece bir tedavi sunuyor. Formülünde elma ve üzüm kök hücre özü, Vitamin b9 (folik asit), Glutamin, pembe lotus çiçeği özü, Vitamin C, kayısı özü, Fenolik bileşenler, hercai menekşe özü oligosakkaridler ve yulaf polisakkaritleri bulunuyor.

Pareben, zararlı 5 ağır metal ve mineral yağ içermeyen tek makyaj serisi:

“Sensilis Make Up”

Cilt toleransını güçlendiren ve maksimum doğal etken maddeler içeren Sensilis Make Up ürünleri, nemlendirici ve antioksidan etkisiyle lifting tedavisi yaparken yaşlanma karşıtı formülü ile de makyajdan sonra pürüzsüz ve ipeksi bir cilt sağlıyor.

Sensilis Make Up ürünleri paraben, mineral yağ, alerjen parfüm, hayvansal kaynaklı etken madde, SLS & SLES ve Krom, Nikel, Kobalt, Paladium ve Civa olmak üzere vücuda zararlı olan ağır metaller içermiyor. Tüm dermotolojik ve oftolmatolojik testlerden geçiriliyor.

Çocuktan yetişkine aile boyu ihtiyaçları karşılayan bir seri:”Rilastil”

Rilastil, güneş serisi, anti-age serisi ve dermotolojik seri olmak üzere 3 ana seriden oluşuyor. Atopik ve hassas ciltler için özel olarak üretilmiş Rilastil ürünleri atopik dermatit sonucu gelişen etkileri tedavi edici özelliğe sahip. Bebeklerin de kullanabileceği Rilastil ürünleri, su çiçeğinden kaşıntılı tüm lezyonlara, egzamadan sedef ve mantara kadar birçok hastalıkta tedavi edici ve tedaviyi destekleyici ürünler içeriyor.

Ganassini Group bünyesindeki diğer markalarda olduğu gibi doğallık ilkesi ile üretilmiş olan Rilastil’in içeriğinde paraben, mineral yağ, alerjen parfüm, hayvansal kaynaklı etken madde, SLS & SLES ve Krom, Nikel, Kobalt, Paladium ve Civa olmak üzere vücuda zararlı hiçbir madde bulunmuyor. Kortizon da içermiyor.

“Kadınlar Arasında”: Cumlaude Lab

“Kadınlar Arasında” sloganı ile çıkış yapan Cumlaude Lab‘ın uzmanlık alanı; özel kadın sağlığı ve intim hijyen ürünleri.  Son dönemde artan kanser hastalığını önlemek için kadın sağlığı ve hijyeni çok önemli. Bu alanda yaptığı çalışmalar ve geniş ürün yelpazesi ile dikkat çeken Cumlaude Lab, dermotolojik ve jinekolojik testlerden mükemmellik seviyesinde geçmiş ürünler sunuyor. Paraben, renklendirici, alkol, sabun ve diğer sağlığı zararlı maddeleri içermeyen ürünlerin bir kısmı sadece kadın değil erkekler tarafından da kullanılabilir özelliklere sahip.

Dünyaya mutlak saygı: BioClin

Doğayı teknoloji ile birleştiren BioClin ürünleri saç ve saçlı derideki cilt sorunlarını gidermek için formüle edildi. Doğaya dönüşebilen ambalajı, bitkisel aktif etken maddeleri ile farklılık gösteren BioClin, sürdürebilirlilik ve takip edilebilirlilik sertifikalarına da sahip. Hassas temizleme sistemine sahip BioClin ürünleri her saç ve cilt tipine göre farklı referanslarda sunuluyor.

İlklerin devrimci markası: “Comodynes”

1996 yılında yüz temizlik ürünleri dünyasında bir devrim yaratan Comodynes, ilk, özgün ve orijinal makyaj temizleme mendillerini piyasaya süren marka olarak ön plana çıkıyor. Bunun üstünden 22 yıl geçmiş olsa da, hala bu kategorideki kalite ölçütü Comodynes.

2001 yılında yeni bronzlaştırma (Self-Tanning) yöntemini ortaya koyan en uygun bronzlaşma çözümünü yaratan Comodynes, bronzlaştırıcı kategorisinde 16 yıldır İtalya’da pazar lideri konumunda. 2004 yılında da incelmek için en etkili çözümü geliştiren marka, ilk özgün ve orijinal zayıflama bantlarını piyasaya sürdü ve yine bu ürün grubunda da pazar lideri.

Güzelliği kolaylaştırma prensibini benimseyen Comodynes’in ürün portföyünde bronzlaştırıcılar, makyaj temizleyici mendiller, maskeler, peelingler, essence ve beauty flash ürünler bulunuyor.

 

www.cortexpharma.com

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top