Bakım Ürünleri

Daha yoğun ve güçlü kirpikler için Garnier Göz Makyaj Temizleyicisi Express Çift Etki

Daha yoğun ve güçlü kirpikler için Garnier Göz Makyaj Temizleyicisi Express Çift Etki‏

Daha yoğun ve güçlü kirpikler için Garnier Göz Makyaj Temizleyicisi Express Çift Etki‏

Garnier Göz Makyaj Temizleyicisi Express Çift Etki suya dayanıklı göz makyajını temizlerken doğal Arginine ile de kirpikleri besliyor!

Türk kadınlarına en çok hangi makyajı yaptıkları sorulduğunda “göz makyajı” diyorlar. Ama özellikle son yılların trendi olan “ buğulu göz makyajı” gibi yoğun makyajı çıkarmak için gözleri tekrar tekrar silmek ve hatta bazen ovalamak gerekiyor. Sonuç da pamuk üzerinde kalan kirpikler olabiliyor.

Garnier Göz Makyaj Temizleyicisi iki fazlı formülü sayesinde suya dayanıklı makyajı bile ovalamaya gerek kalmadan tek bir dokunuşta temizliyor. Üstelik uygulama sonrası yağlı bir kalıntı bırakmıyor.

Göz makyajını mükemmel bir şekilde temizleyen Garnier Göz Makyaj Temizleyicisi, aynı zamanda kirpiklere bakım da uyguluyor. Doğal Arginine ile zenginleştirilmiş formülü kirpikleri besliyor ve 4 haftada daha yoğun kirpiklere kavuşmanızı sağlıyor**. Böylece temizleme sırasında pamukta kalan kirpikler gözle görülür derecede azalıyor. Daha kalın, yoğun ve güçlü kirpikler sunan Garnier Express Göz Makyaj Temizleyicisi; kontakt lens kullananlar için de uygun.

Daha yoğun ve güçlü kirpikler için Garnier Göz Makyaj Temizleyicisi Express Çift Etki‏

Gözle Görülür Sonuçlar:

Garnier Göz Makyaj Temizleyicisi Express Çift Etki’nin gözle görülür sonuçlarını deneyenler de doğruluyorlar. Deneyenlerin %85’i kullandıktan sonra kesinlikle durulamaya gerek duymadıklarını söylerken*, deneyenlerin %77’si kirpiklerinin daha dayanıklı olduğunu belirtiyor**.

*63 kadının kişisel değerlendirmesi

**53 kadınla yapılan klinik araştırma sonuçları

Önerilen Tüketici Fiyatı: 12,99 TL

Garnier Cilt Bakımı’nın Büyüyen Markası

“Bana en iyi o bakar” sloganına sahip ve kozmetik devi L’oreal bünyesindeki Garnier ilk olarak saç boyaları ile daha sonra da Garnier Skin Naturals ürünleri ile Türkiye pazarında yerini aldı. Türkiye’de bugün cilt bakımı, saç boyaları ve güneş koruyucu kategorilerinde faaliyet gösteren Garnier, doğal güzelliği herkes tarafından ulaşılabilir hale getirerek kendinizi her gün daha iyi hissetmenizi sağlamayı kendine misyon edinmiştir. Garnier ürünleri her zaman doğal maddeler içerir ve  ürünlerinin yapısı, kokusu, eşsiz ambalajları bu duygulara hitap edebilmek için tasarlanmıştır. Yenilikçi ve fark yaratan ürünleri ile Türk tüketicisinin de vazgeçemediği marka haline gelen Garnier; 2012 yılı sonunda Türkiye pazarında 2. sırada yer aldı.

Bilgi İçin:
Güliz Şengüler / Essance İstanbul İletişim Danışmanlığı
212 282 40 85 / 0530 384 62 78
[email protected]

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top