Yeme&İçme

Dardenia’nın İlk Sushi Konseptli Restoranı Göktürk’te Açıldı

Dardenia’nın İlk Sushi Konseptli Restoranı Göktürk’te Açıldı

Yenilikçi lezzetleriyle balık tutkunlarının vazgeçilmez adreslerinden olan Dardenia, ilk sushi konseptli restoranını Göktürk’te açtı. Uzak Doğu mutfağının usta ellerinden çıkmış lezzetli sushi’ler Dardenia Fish&Sushi’de hayranlarını bekliyor. Göktürk’teki Dardenia’da sushi’nin yanı sıra lezzetine doyum olmayan tüm diğer Dardenia tatları da balıkseverleri bekliyor.

Yenilikçi ve öncü ürünleriyle balık tutkunlarının uğrak adresi olan Dardenia, Dardenia Fish&Bread konseptli restoranlarından sonra ilk Dardenia Fish&Sushi restoranını da Göktürk’te hizmete açtı. Usta ellerin gizli tarifiyle Dardenia mutfağında hazırlanan sushi’ler Dardenia Fish&Sushi’de farklı çeşitleriyle enfes lezzet deneyimleri oluşturuyor. Dardenia Fish&Sushi’de sushi’lerin yanı sıra tüm Dardenia tatları da yer alıyor.

Levrekleri Ege’den, hamsileri Karadeniz’den, lagosları Akdeniz’den, somonları ise Norveç’in okyanusundan gelen Dardenia, ürünlerin ömrünü sağlıksız şekilde uzatan katkı maddesi ve koruyuculara kesinlikle karşı çıkıyor. Var olan ne ise onu sunuyor. Dardenia, lezzetli sushi’lerinin yanı sıra balık çorbası, balık-ekmek, kalamar tava, midye tava, fish&chips ve tempura atıştırmalıklar gibi farklı seçeneklerle de her damak tadına hitap ediyor.

Dardenia’nın İlk Sushi Konseptli Restoranı Göktürk’te Açıldı

Dardenia hakkında:

Türkiye’nin ilk ve tek balık ekmek zinciri olan Dardenia, 30 yıllık Dardanel tecrübesiyle, sürdürülebilir balıkçılık ilkelerini kılavuz alarak, 2011 yılında kuruldu. Dardenia’nın ilk restoranı Erenköy’de açıldı. Geleneksel balık ekmek lezzetini modern ve yenilikçi bir yorumla sunan Dardenia, ilk yılında 130 binin üzerinde İstanbulluya ulaşarak büyük bir beğeni kazandı. 2012 yılında ikinci restoranı Maslak’ta, üçüncü restoranı ise Buyaka AVM’de hizmet vermeye başladı. 2013 yılının Mart ayında 4. şubesini Aqua Florya’da açmış olan Dardenia, ilk sushi konseptli restoranı Dardenia Fish&Sushi’yi de 2014 yılının Ocak ayında Göktürk’te hizmete açtı. Uluslararası alanda tanınan geleneksel lezzet markası olmak hedefiyle yola çıkan Dardenia, doğal ortamında yetişen, katkısız lezzetleriyle balık tutkunlarına enfes deneyimler sunuyor.

www.dardenia.com

2 Comments

2 Comments

 1. zeynepberfinsoyadımerdem

  22 Şubat 2014 at 12:07

  benleptopistiyorum

 2. zeynepberfinsoyadımerdem

  22 Şubat 2014 at 12:18

  bensizinherbölümüzüizledimsizdenbirrıcamolacaktıbensizinbölümlerinizi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top