Bakım Ürünleri

Darphin L’Institut Facial Sonic Cleansing & Massaging Expert

Daha genç görünen ve hissedilen bir cilt için Darphin Enstitüsü’nden 2 dakikalık sır…

Darphin’in 1958’den Başlayan Sonic Hikayesi 1958’de Parisli kinezyoterapist Pierre Darphin güzellik enstitüsünü kurduğunda kadınların cilt bakımı ritüellerine yeni bir bakış açısı getirdi. İleri görüşlü Darphin, yenilikçi bakım ritüellerini öncü cihazlarla destekledi.   Darphin, kasları harekete geçiren “Kine-Sonde” sonic masaj tekniği ve yüz jimnastiğinin öncüsüydü. Darphin Paris Institute şehrin en kıskanılan güzellik sırrına sahipti.   Derinlemesine temizlenmiş ve yenilenmiş cildin konforunu artık evinizde de yaşayabilirsiniz. Paris’te bulunan L’Institut Darphin dokunuşlarından esinlenilerek tasarlanan taşınabilir L’Institut Facial Sonic Cleansing and Massaging Expert; temizleme ve masaj felsefesine yoğunlaşarak 2 dakikalık şımartan bakımı ile şimdi eczanelerde… Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyatı: 499 TL

L’Institut Facial SONIC CLEANSING AND MASSAGING EXPERT İKİ AŞAMALI ÇALIŞIR:

  1. THE SONIC CLEANSING EXPERT (TEMİZLEME BAŞLIĞI):Cilt hassasiyetini artıran ve olgunlaşma belirtilerini hızlandıran ölü deriyi, makyaj kalıntılarını ve kiri arındırarak detoks etkisi yaratır. Gözenekleri sıkılaştırır; daha temiz bir görünüm için cildi fazla sebumdan arındırır. Cilt derinlemesine temizlenir ve bakıma hazırlanır.Sonic temizleme başlığı özgün bir mekanizmaya sahiptir: Üzerinde bulunan kıllar saniyede 100 sonic titreşim hareketi ile oval düzende döner ve derinlemesine temizlik sağlar. Fırçaların arasında bulunan 6 adet yeşil yuvarlak çıkıntı L’Institut Darphin’deki “sihirli parmakların” dokunuşlarını temsil etmek üzere uygun titreşime ayarlanmıştır
    2THE SONIC MASSAGING EXPERT (MASAJ BAŞLIĞI):
  2. Cilt katmanlarına masaj yaparak mikrosirkülasyonu destekler. Temizleme sonrası favori nemlendirici ürünleriniz ile kullanıma uygundur. Cilt daha nemli, dolgun, yumuşak ve aydınlık görünür.Nazik masaj başlığı yıldız şeklindeki tasarımıyla yüzün doğal kas hareketlerine uygundur. Cildi ferahlatır ve yatıştırır, yüz kaslarını rahatlatır ve çizgileri yumuşatır. Nemlendirici krem ile uygulandığında nemlendirme ve onarma etkisini artırır.

L’INSTITUT FACIAL SONIC CLEANSING AND MASSAGING EXPERT RITÜELİ

Sonic Cleansing Expert (Temizleme) Göz makyajı temizlendikten sonra cilt tipinize uygun Darphin temizleyicisini direk olarak ıslak cilde veya ıslak temizleme başlığına uygulayın. Her iki başlık için de önerilen kullanım süresi 1’er dakikadır.

1.Elmacık kemiğinin üzerinden başlayarak öne arkaya hareketlerle çeneye inin. Yüzün diğer tarafında aynı hareketi tekrarlayın.

2.Cihazı çene ve dudak üstünde kaydırarak devam edin. Ardından burun ve alında devam edin

3.Boyunda aşağı yukarı hareket ettirerek bitirin.

Sonic Massaging Expert (Masaj) Cihazı açık konuma getirmeden önce nemlendiriciyi yüz, boyun ve dekolteye; inci büyüklüğünde bir miktar kremi de Sonic Massaging Expert masaj başlığına uygulayın.

1.Yüzün bir tarafından başlayarak, burun kenarlarından çeneye doğru yukarı aşağı masaj yapın. Çene ve dudak üstünde daireler çizin, ardından yüzün diğer tarafında burun kenarında ve çenede masaja devam edin.

2.Kaşların üzerinde bir şakaktan diğerine doğru masaj yapın

3.Boyun , çene altı ve dekoltede köprücük kemiklerine dokunmadan masaja devam edin.

 

 

 

Yorumlar için tıklayın

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

Yukarı