Alışveriş

Eğlenceli kostümler Amerika’dan birkaç günde kapınıza ulaşıyor

Çocuğunuz için eğlenceli kostümler

Çocuğunuz için eğlenceli kostümler Amerika’dan birkaç günde kapınıza ulaşıyor

Doğum günlerinde, özel kutlamalarda kostümleriyle eğlenceli dakikalar geçirmek isteyen çocuğunuz için Amerika’dan birçok farklı alternatifi kapınıza kadar getirtebilirsiniz. Amerikadaniste.com’un ayrıcalıklı hizmeti sayesinde Amerika’da satışa sunulan birbirinden farklı kostümlere kolaylıkla ulaşabilir, çocuğunuza unutamayacağı bir sürpriz yapabilirsiniz.

 

https://www.amerikadaniste.com/

Eğlenceli kostümler Amerika’dan birkaç günde kapınıza ulaşıyor

Çocuğunuza renkli kostümlerle şirin sürprizler yapmak istiyorsanız, Amerika’dan istediğiniz kostümü kapınıza kadar getirme şansına sahipsiniz. Amerikadaniste.com aracılığıyla, Amerika’daki internet sitelerinden çocuğunuz için istediğiniz siparişi verebilir, birkaç günde adresinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Hatta çocuğunuzun arkadaşları için eğlenceli bir kostüm partisi düzenleyerek ona unutamayacağı bir sürpriz planlayabilirsiniz.

 

Eğlenceli kostümler Amerika’dan birkaç günde kapınıza ulaşıyor

https://www.amerikadaniste.com/

Amerikadaniste.com, Amerika’daki internet sitelerinden online alışveriş yapmak isteyen internet kullanıcılarına, Amerika’da bir posta adresi sağlıyor ve üyelerinin bu adrese gelen paketlerini Türkiye’deki adreslerine yönlendiriyor. Farklı internet sitelerinden birden fazla sipariş veren üyelerin paketleri Amerika’daki adreslerine ulaştığı zaman hesaplarına tanımlanıyor ve üyelere e-mail ve SMS yoluyla paketlerinin Amerika’daki adreslerine ulaştığına dair bilgilendirme mesajı gidiyor. Bekledikleri paketler posta kutularına ulaştıktan sonra üyeler, Türkiye adreslerine yönlendirmek istedikleri paketleri seçerek, online olarak gönderim emri veriyorlar. Birden fazla paketin birlikte gönderilmesi, kargo ücretlerinin de daha avantajlı olmasını sağlıyor. Üyeler, Amerikadaniste.com’da “Gönder” butonuna bastıkları gün paketler kargoyla yola çıkıyor ve 2-3 iş günü içerisinde Türkiye’deki adreslerine teslim ediliyor.

Eğlenceli kostümler Amerika’dan birkaç günde kapınıza ulaşıyor

 

Eğlenceli kostümler Amerika’dan birkaç günde kapınıza ulaşıyor

 

Amerikadaniste.com hakkında:

İnternet kullanıcılarının Amerika’daki posta adresi Amerikadaniste.com, 2006 yılında Seyfi Erol tarafından kuruldu. Türkiye’de alanında ilk ve öncü olan Amerikadaniste.com, dünyanın lider posta yönlendirme firmalarından biri olma yolunda hızla ilerliyor. Amerika’daki internet sitelerinden online alışveriş yapmak isteyen internet kullanıcılarına Amerika’da bir posta adresi sağlayan site, üyelerinin bu adrese gelen paketlerini Türkiye’deki adreslerine yönlendiriyor. Birden fazla sipariş veren üyelerin paketleri Amerika’daki adreslerinde toplanarak, tek bir paketle Türkiye’ye ulaştırılabiliyor. Üyeler, sitedeki “Gönder” butonuna bastıkları gün paketler kargoyla yola çıkıyor ve 2-3 iş günü içerisinde Türkiye’deki adreslerine teslim ediliyor. Ücretli üyelik sistemiyle çalışan Amerikadaniste.com sayesinde tasarım ürünlerden kitaplara, hobi ürünlerinden elektronik cihazlara ve giyim eşyalarına kadar birçok sipariş Amerika’dan Türkiye’ye ulaştırılabiliyor. Bu sayede, Amerika’da trend olan ürünlere Türkiye’de ilk sahip olan kişilerden biri olma şansı yakalanabiliyor. Amerikadaniste.com, konusunda uzman üye hizmetleri ve operasyon ekibiyle alışverişlerle ilgili tüm soru ve sorunlarda üyelerine yardımcı oluyor.

Eğlenceli kostümler Amerika’dan birkaç günde kapınıza ulaşıyor

 

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top