Yeme&İçme

Evde Pastane Poğaçası Yapmak Yuva İle Kolaylaştı‏

Evde pastane poğaçası yapmak Yuva ile kolaylaştı

Evde pastane poğaçası yapmak Yuva ile kolaylaştı

Pastanedeki gibi yumuşak ve lezzetli poğaçaların sırrı: Yuva Poğaça Karışımı

Evde pastane poğaçası yapmak

Yuva Poğaça Karışımı ile çok kolay

Evinde sağlıklı ve lezzetli ekmek ve hamur işi yapmak isteyenler için farklı ürün alternatifleri geliştiren  Yuva,  tüketicilerin ilk kez tanıştığı ‘Yuva Poğaça Karışımı’ ile mutfaklara kolaylık getiriyor..

Pastanedeki gibi pufidik poğaçaları evinde yapmak isteyenler için üretilen mayası içinde olan bu karışım, her seferinde aynı hamur kıvamı  yakalayarak  pratik bir şekilde lezzetli sonuç almayı sağlıyor.

Poğaça yaparken her seferinde aynı hamur kıvamını tutturmakta zorluk yaşayan ev hanımlarına kulak veren Yuva, Türkiye’de bir ilk olan ‘Yuva Poğaça Karışımı’ ile bu sorunu tamamen ortadan kaldırıyor.

Mayası içinde olan bu karışım, una karışmadan önce ılık süt veya suda çözdürülüyor ve ardından una eklendiğinde her seferinde aynı mükemmel sonucu verebiliyor. Böylece ev hanımları, hem pastane poğaçalarını aratmayan yumuşaklık ve lezzeti pratik şekilde yakalayabiliyor hem de hamurda her seferinde aynı kaliteye ulaşma avantajına sahip oluyor.

Kabarık Usta’dan poğaça tüyosu

Yuva’nın becerikli ustası Kabarık Usta’ya göre, evde poğaça yaparken daha iyi sonuç almanın  en önemli püf noktası, kullanılan tüm malzemelerin oda sıcaklığında olmasıdır.

Yuva’nın lezzetli poğaça tariflerini facebook.com/yuvaclub, instagram.com/yuvaclub ve twitter.com/yuvamaya sosyal medya hesaplarında bulabilirsiniz.

www.yuvamaya.com.tr

Yuva Hakkında

Ev hanımlarının vazgeçilmez markası Yuva, 42 ve 500 gr’lık paketlerde sunulan yaş maya, 11 ve 100 gr’lık paketlerde sunulan kuru maya çeşitlerinin yanı sıra, Türk tüketicilerinin ilk kez tanıştığı Simit Karışımı, Poğaça Karışımı ve Yüksek Lifli Diyet Ekmek Karışımı gibi yenilikçi ürünleri ve Glutensiz Ekmek Karışımı,  Glutensiz Kek Karışımı gibi lezzeti sağlıkla birleştirerek sektöründe ön plana çıkan ürünleriyle de dikkat çekiyor.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top