Aile

Evet Selülitlerim Var!

Hilary Duff 28 Eylül 1987, Teksas doğumlu, Amerikalı ve dünyaca ünlü bir sinema oyuncusu aynı zamanda şarkıcı.

Güzelliği ile de ülkesi dışında dört bir yandan hayran kitlesine sahip olan Duff, çocukluk yaşlarından itibaren televizyon ekranlarında yer almaya başladı. Birbirinden başarılı dizi ve filmde rol aldı, müzik kariyerine de devam etti, şarkılar üretti. Henüz 29 yaşında olan Duff, bu arada bir de erkek çocuk doğurdu. Kariyeri durmaksızın yükseldi ve hatta moda sektöründe kendi şirketini kurdu. Ayrıca hayvanları ve çocukları korumak adına birçok derneğe üye.

Tüm bu şan şöhret ve başarıya sahip. Fakat magazin gazetecilerinin dikkatini çeken yegâne gerçek var ki, o da Hilary’nin selülitleri…!

Geçtiğimiz ay Hawai tatili sırasında, magazin muhabirlerinin objektiflerine mayoyla takılan Hilary Duff’ı selülitlerinden dolayı hunharca eleştiren bir kesim oldu.

-Selülitsiz bir kadın olabilir mi acaba..!?-

Peki Hilary Duff ne yaptı? Onlara nasıl yanıt verdi?

Aldı kucağında oğlu ile deniz kenarında çektirdiği bir fotoğrafı, instagram’da paylaştı ve şunları söyledi:

“Bu fotoğrafı genç kızlar, kadınlar ve her yaştaki tüm anneler adına paylaşıyorum. Çekimlerle geçen ve uzun bir süre oğlumdan uzak kaldığım bir sezonun ardından onunla birlikte tatilin keyfini çıkarıyorum. İnternet siteleri ve magazin “ünlü kusurları”nı paylaşmayı çok sever.

Evet selülitlerim var!

Bu beden bana 5 yıl önce hayatımın en büyük hediyesi oğlum Luca’yı verdi. Eylül’de 30 yaşında olacağım ve bedenim gayet sağlıklı ve gitmek istediğim yere beni götürüyor. Bayanlar, haydi sahip olduklarımızla gurur duyalım ve değerli zamanımızı daha farklı, daha iyi ya da kusursuz olmak için çabalamakla boşa harcamayalım.”

Tebrikler Hilary!

“Ve siz çocuklar (kim olduğunuzu biliyorsunuz!) iyi bir zamanı tersine çevirmeyi zaten çok iyi biliyorsunuz, sadece çok iyi birer beden aşağılayışısınız.”

Hilary Duff / Instagram

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top