Duyurular

Faber Castell ile yeni yılı kutladık!

Yeni Yılın İlk Sürprizi Faber-Castell’den…

Faber-Castell, yeni yılın heyecanını çocuklarla birlikte Oyuncak Müzesi’nde paylaştı. Animatörler eşliğinde keyifli vakit geçiren çocuklar, atölye çalışmasında Faber-Castell hayal gücünün ürünleriyle eğlenceli kartlar hazırladı.

image

Faber-Castell yaklaşan yeni yılın heyecanını paylaşmak için çocuklara Oyuncak Müzesi’nde yılbaşı etkinliği düzenledi. Faber-Castell hayal gücünün ürünleriyle yeni yıl kartları hazırlayan çocuklar, animatörler eşliğinde çeşitli oyunlar oynayarak yeni yıla erken girdi.
Ürün güvenliği ve kalite odaklı yaklaşımıyla Faber-Castell, uzun süre kullanılan, canlı renklerini ve parlaklığını yitirmeyen boya kalemleri ile gökkuşağının tüm renklerini çocukların hayal dünyasıyla birleştirdi.
Faber-Castell atölye çalışmasında çocuklar, Faber-Castell’in Aqua pastel boyaları ile suda çözünebilir özelliği sayesinde pastel ve suluboya keyfini bir arada yaşadı. Eğlenceli keçeli kalemlerin birbirine bağlanan kapaklarıyla yaratıcı maketler yapıp, Grip noktacıklarıyla elin rahatça kavramasını sağlayan Grip 2001 boya kalemleriyle yorulmadan doyasıya resim yaptı.
Çocuklar, eğitmen eşliğinde değiştirilebilir tablet suluboyanın tak-çıkar renk tabletleri ile farklı şekiller yaparak yaratıcılıklarını ortaya koyarken, floresan pastel boya ile de resimlerine zengin renk karışımları katarak yeni yıl neşesini yaşadılar.
Faber-Castell atölyesinden sonra hep birlikte pasta kesilerek,  Noel Baba tarafından çocuklara özel hazırlanan yılbaşı hediyeleri verildi.

image

#2014ukutluyoruz
@Faber_CastellTR
@istanbuloyuncakmuzesi

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top