Duyurular

Karlar Ülkesi: Frozen

Frozen

Karlar Ülkesi
Walt Disney Animasyon stüdyoları tarafından yapılan animasyon filmi ‘’Karlar Ülkesi’’ geçen cumartesi İnternetanneleri tarafından düzenlenen bir organizasyon ile Ortaköy Feriye Sinemalarında gösterildi. Filmi 3 boyutlu olarak  izleyenler gerçek ile ayırt edemeyediklerini bazı sahnelerin çok başarılı olduğunu dile getirdiler.

İnternetanneleri öncülüğünde gerçekleşen özel gösterim öncesi Disney ekibi anneler ve bloggerlar ile bir araya gelerek çocuklarla ilgili yaptıkları ve yapacakları projeleri paylaştılar. Tanışma safhasından sonra Disney kanallarının artık herkes tarafından ulaşılabilir ve izlenebilir olduğunu belirttiler. Çünkü hedeflerinin daha çok çocuğa ulaşıp daha çok kişi tarafından izlenmek olduğunu açıkça dile getirdi Armağan hanım.

Filmin ana karakterleri büyüyünce Arandelle Kraliçesi olacak olan ve özel buz gücü bulunan güzel Elsa , onun masum, iyi kalpli kız kardeşi Anna, ren geyiği Sven ile yakışıklı buz satıcısı Kristoff. Film vizyona girmeden izleyen şanlı insanlardanım, ancak burada tüm filmi anlatıp büyüsünü bozmak istemem. O nedenle sömestr yaklaşırken böyle güzel bir filmin vizyona girecek olması beni sevindirdi. Bu filme çocuğunuzla, kız kardeşinizle yada tüm aile gidebilirsiniz. Çünkü duyguları pekiştiren, insanı hem iyi hissettiren hemde bazen hüzünlendiren bir dokusu var. Özellikle kardeş duygusu ön plana çıkarılarak bastıra bastıra işlenmiş. Hani hüzünlü bir filmde şarkı tam o anda girerde yaşanılan duygu iki katına çıkar ya işte filmde de bu çok iyi kullanılmış, bir müzikal havasında geçen filmin dikkat çeken en büyük özelliği de müzikleri oldu.

Karlar Ülkesi

Filmin fragmanı:  http://www.disneyturkiye.com.tr/filmler/karlar-ulkesi  linkten ulaşabilirsiniz.
Film 17 Ocak 2014’te sinemalarda.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top