Yeme&İçme

Go Mongo Aşkı Ölümsüzleştiriyor

Go Mongo aşkı ölümsüzleştiriyor‏

Go Mongo aşkı ölümsüzleştiriyor‏

Sevgililer Günü’nde Go Mongo’yu tercih edenleri romantik bir akşam bekliyor. Mutluluklarını Go Mongo’nun orijinal lezzetleriyle taçlandırmak isteyen sevgililer çikolata ikramıyla karşılanıyor. Çiftlere Polaroid fotoğraflarını da hediye eden Go Mongo, mutlu anları ölümsüzleştiriyor.

‘Moğol Barbeküsü’ konseptiyle lezzet kaşiflerinin gönlünü fetheden Go Mongo, Sevgililer Günü için yine zevkli sürprizler hazırladı. Sürekli yenilediği orijinal menüsüyle olduğu kadar, şık ambiyansıyla da dikkat çeken Go Mongo, aşıkları keyifle hatırlayacakları romantik bir akşam yemeğine davet ediyor.

Sevgililer Günü programına Go Mongo’yu da dahil eden çiftler, çikolata ikramıyla karşılanıyor. Go Mongo ayrıca, bu mutlu dakikaları fotoğraflayarak, misafirlerine Polaroid formatında hediye ediyor. Böylece Sevgililer Günü her daim hatırlanacak harika bir hatıraya dönüşüyor, çiftlerin aşkı ölümsüzleşiyor.

Sevgililer Günü’nde klasik bir yemekten daha fazlasını istiyorsanız, Go Mongo restoranları sizleri bekliyor. Tadına doyum olmaz ziyafetler ve eşsiz deneyimlerin adresi Go Mongo restoranları şu adreslerde bulunuyor:

Go Mongo Suadiye

Suadiye Plaj Yolu Sok. Suadiye Park, Suadiye

Tel: (216) 410 32 23

Go Mongo İstinye Park

İstinye Park Alışveriş Merkezi, İstinye

Tel: (212) 345 58 88

Go Mongo Meydan

Meydan Alışveriş Merkezi, Ümraniye

Tel: (216) 499 25 25

Go Mongo hakkında:

Go Mongo, “Mongolian Barbeque – Moğol Barbeküsü” konseptinin Türkiye’deki ilk ve tek temsilcisidir. Avrupa ve Amerika’da büyük ilgi gören ve ilk kez 2005 yılında Go Mongo tarafından Türkiye’ye getirilen bu restoran konseptinde alışılagelmiş restoranlardan farklı olarak kendi seçtiğiniz karışımı oluşturuyor, pişirilirken izleyebiliyor, kokusunu alabiliyor ve ardından tadabiliyorsunuz. Moğol barbeküsüne ek olarak Go Mongo menüsü Pan Asya mutfağı olarak adlandırılan Asya bölgesinin önde gelen örnekleri olan Çin, Hint, Singapur, Tayland, Vietnam mutfaklarının özenle seçilmiş ürünleri ile geliştirilmiş bulunuyor. İlk restoranını Suadiye’de açan Go Mongo, büyük ilgi görmesi üzerine 2007 yılında önce İstinye Park ve hemen ardından da Meydan AVM restoranlarının açılışını gerçekleştirmiştir.

Go Mongo hakkında daha fazla bilgi için: www.gomongo.com.tr  adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top