Eğlence

Dwayne, Güreşçi Bir Baba Ancak Bu Kadar Tatlı Olabilir

Dwayne Douglas Johnson, bir diğer –bilinen- adıyla The Rock, ABD’li ünlü oyuncu, yapımcı ve profesyonel güreşçi kendisi. 1991 yılında Miami Üniversitesi ulusal şampiyonluğunda, güreş takımının bir parçası olan Dwayne, 45 yaşında, 1.96 boyunca kocaman bir adam tabiri caizse. Son zamanlarda ise Moana ve The Fate of the Furious –Öfkeli Kader- isimli projelerle adından söz ettirdi.

Ama biz onun kızlarıyla olan ilişkisini, sosyal medyadan yansıttığı kadarıyla paylaşacağız. Biri 1, diğeri 15 yaşında iki kızı olan Dwayne Douglas Johnson’ın, Simone ve Jasmine ile ilişkisi sosyal medyadan onları takip edenlerce çok konuşuluyor. The Rock, ebeveynlik ve aile anlarını insanlarla paylaşmaktan hiç çekinmiyor.

Kızlarıyla çeşitli komik anlarını paylaşan Dwayne’den daha fazlasını görmek için Instagram’ını takip edebilirsiniz. Özel günleri hiç kaçırmayan güreşçi / aktör, Sevgililer Günü, Doğum Günleri gibi günlerde mutlaka kızıyla birlikte bir paylaşım yapıyor.

İlk kez bir kız çocuk sahibi olduğunda…

Ünlü aktör şöyle diyor: “Dünyanın en mükemmel mesleğinin babalık olduğunu fark ettim. Harika bir baba olmak istedim. Asla sahip olamadığım hisleri, Simone’a vermek istedim.” İlk kızı dünyaya geldiğinde ona: “Seninle tüm hayatın boyunca ilgileneceğim. Güvendesin.” demiş.

Bir keresinde kızı Jasmine, Pikachu’yu çok seviyor diye Dwayne de, Pikachu kostümü giyip kızıyla fotoğraf çektirmiş.

Hayattaki ilk ve tek amacı kızları için daha iyi bir baba olmak

Dwayne Douglas Johnson, yine bir röportajında şöyle diyor: “İniş ve çıkışlarla geçen yıllardan sonra şunu fark ettim ki, kızım hayatımı sevgiyle yönetmemi sağladı. Başarı değil, şan-şöhret değil, başka herhangi hiçbir şey değil. Hep onun için buradayım. Onu seviyorum.”

Çoğu Instagram paylaşımında da kızlarıyla ilgili planlarından ve onlara olan sevgisinden uzun uzun bahsediyor Dwayne. İşte onlardan biri: “Hadi seninle ilgili planlarımı anlatmama izin ver. 5 yaşına geldiğinde insanların elini sıkıca sıkacak ve gözlerine bakacaksın. 8’inde balık tutmayı, babanın kamyonetini kullanmayı ve spor yapmayı bileceksin. 10 yaşında insanlara direkt olarak şunu söyleyebileceksin, ‘harika iş, çok sevdim ama hadi daha iyisini yapabilir miyiz ona bakalım.’” The Rock kızını bizim tabirimizle erkek gibi yetiştirmeyi planlıyor, bu dünya için bunun gerekli olduğunun farkında olmalı güreşçi / aktör.

Ve son olarak kızı için söylediği ninniyi dinlemek isterseniz, işte bu koca adamın kızı Simone için söylediği ninni.

Yorumlar için tıklayın

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

Yukarı