Aile

Gwyneth Paltrow Ve Chris Martin Hollywood’un En Olgun Boşanan Çifti

Gwyneth Paltrow Ve Chris Martin Hollywood’un tatlı çiftlerindendi. Boşanmalarının üzerinden yıllar geçti ancak onlar sanki hiç ayrılmamışlar gibi, çocuklarını da yanlarına alarak kameralara poz verebiliyorlar. Yabancı basın da bu işe çok şaşkın. Onları Hollywood’un en olgun boşanan çifti ilan ettiler bile.

Geçtiğimiz günlerde Gwyneth Paltrow, katıldığı bir TV programı olan The Late Show’da Stephen Colbert’a ilişkilerinin doğası hakkında birtakım açıklamalar yaptı. Chris Martin için şöyle diyor: “O gerçekten benim kardeşim gibi, gerçek bir aileyiz.” Evliliği biten kaç çift böyle bir açıklama yapabilir ki.

Boşandıktan sonra bu şekilde sağlıklı bir ilişkiyi sürdürmelerinin asıl sebebi elbette ki çocukları. Onların, bu ayrılmadan kötü bir şekilde etkilenmemeleri için ellerinden geleni yapıyorlar. Belki de fazlasını yapıyorlar. Belki de ellerinden gelen, karakterlerinin onlara verdiği şekilde, bu mükemmellikte davranıyorlar. Ellerinden kötü olmak gelmiyordur.

GWYNETH PALTROW, KIZI VE ANNESİ ARASINDAKİ BENZERLİK DİKKAT ÇEKİYOR

Paltrow: “Boşanmak çok zor, korkunç ve gerçekten acı vericiydi.” diyor. Ama boşandıktan sonra çocuklar için görüşmeye devam etmekte yanlış bir şey olmadığını düşünüyor, çocukların da şimdiye kadar gayet sağlıklı bir şekilde bu süreci devam ettirdiklerini söylüyor. İki ayrılan ebeveyn, Elma ve Musa için her şey yolunda gözüküyor.

Yapımcı Brad Falchuk, Gwyneth Paltrow’un eşi olacak ve o da eski evli çifte desteğini esirgemeyecek. 3 yıldır birlikte olan çiftin kameralar karşısında birlikte görülmüşlükleri de var. Chris Martin’in de beraber olduğu ünlü bir isim var. Herkes yaşla birlikte ilişkilere ve kişilere olgunlaşmanın da geldiğini düşünüyor.

Orta yaşlarda romantik ilişkilerin daha karmaşık olduğunu kabul etmek belki de herkes için en doğru ifadedir.

 

wmagazine

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top