Eğlence

Gwyneth Paltrow Mu, Kızı Mı, Annesi Mi?

Gwyneth Paltrow, 27 Eylül 1972-Los Angeles, Kaliforniya doğumlu aktris. İlk olarak Rastlantının Böylesi, Tenenbaum Ailesi, Yetenekli Bay Ripley, Sylvia Plath’i canlandırdığı Sylvia fimleri ile akla geliyor. Ayrıca 1998 yılında Aşık Shakespeare’deki rolüyle En İyi Kadın Oyuncu Oscar’ı ve Altın Küre’sini aldı.

Yapımcı ve yönetmen Bruce Paltrow ile oyuncu Blythe Danner’in kızı olan Gwyneth Paltrow, kendisi gibi oyuncu olan Katherine Moennig’in ise kuzeni. Aileden gelen bir meslek denilebilir yani, bakalım kendisine tıpa tıp benzeyen kızı Apple da kariyerini bu sektörde mi seçecek.

Gwyneth Paltrow’un kızı Apple büyüdükçe annesine benziyor. Bazı fotoğraflarda ayırt etmek gerçekten güç. Eğer bir estetik ameliyatı olmazsa –ki hiç gerek yok ama gençlerin ne yapacağı belli olmuyor- 20’lerinden sonra iki kız arkadaş gibi olacaklar ya da ikiz.

Bizdeki “armut dibine düşer” lafının “elma dibine düşer” hali Gwyneth Paltrow ve kızı Apple için söylenebilir. Aslında Paltrow’un annesiyle olan gençlik fotoğraflarına baktığımızda da aralarındaki aşırı benzerlik hemen dikkat çekiyor. Genler olduğu gibi annelerden kızlara geçmiş bu ailede.

Geçtiğimiz Anneler Günü aynı zamanda Apple’ın da doğum günüydü ve her anne gibi Gwyneth Paltrow da kızının bir fotoğrafını Instagram’da takipçileriyle paylaşarak onun doğum gününü kutladı. Fotoğrafı görenler Gwyneth’in klonu yapılmış herhalde diye düşündü. 13 yaşındaki Apple’a annesinden doğum günü mesajı: “Benim dünyamı, odamı, kalbimi aydınlatıyorsun.”

Apple’ın babası Coldplay grubundan tanıdığımız Chris Martin. Onlar 2003 yılında evlenmişlerdi, Apple’la birlikte oğulları Moses adında iki çocukları oldu. 10 yıl süren evliliklerinden sonra ise ayrılma kararı aldılar. Hem Anneler Günü hem de doğum günü kutlayan aile Museum of Ice Cream’de (gerçekten bir Dondurma Müzesi) buluştular. Yukarıdaki boomerang çekimde Apple, annesinin kopyası.

İşte burada da Gwyneth’in 1985’te annesiyle çekilmiş bir fotoğrafı yer alıyor ve tam olarak onun kopyası olduğu görülüyor. Blythe Danner ve 12 yaşındaki Paltrow’un notu: “Bu muhteşem güzelliğin ve tüm annelerin Anneler Günü kutlu olsun.”

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top