Aile

Hamilelik 9 Ay Değil De Sadece 4 Saat Sürseydi

Belki de böyle bir şey olsaydı yeryüzünde adım atacak yer kalmamış, nüfus patlamış, katliamlar coşmuştu. İnsanlık tarihinin pek de yararına olacak gibi görünmüyor. Ancak annelerin 9 ay çektiği sıkıntıların yok olacağı kesin… Pek çok kadın 9 ay boyunca yaşadıklarını 4 saate sığdırmak isterdi büyük ihtimalle…

Dünya üzerinde böyle bir kadın var. Instagram’da bol bol çektiği selfie’lerle ünlü Connie Whitton, doğumundan sadece 4 saat önce hamile olduğunu öğreniyor.

Paylaştığı fotoğraflarda kilo aldığı gözlemlenen Connie, bu fazla kiloların hamilelik sebebi olduğunu düşünmemiş.

Sırt ağrısı şikayetiyle gitti hamile olduğunu öğrendi

19 yaşındaki Connie Whitton, dört taş dökmüş ve uyguladığı bir diyetin ardından 6 kilo veriyor. Connie sebepsiz yere kilo almaya başlayınca çılgına dönüyor ve sosyal medyada paylaşmak için bir fotoğraf çekiyor. Sürekli sırt ağrısı çekiyor, sırt ağrıları dayanılmaz hale gelince nedeninin araştırılması için yaptırdığı bir tarama sonucunda hamile olduğunu öğreniyor.

Doğuma girmeden 4 saat önce hamile olduğunu öğrenen Connie şunları söylüyor: ”Saat 09’da hamile olduğumu öğrendim ve saat 13.05’te bebeğimi kollarımda gördüm. Bu 4 saat benim için 9 ayın tamamıydı diyebilirim.” Ayrıca sözlerine şunları ekliyor; ”Hamile olduğum hakkında en ufak bir fikrim yoktu, hiçbir belirti yoktu, mide bulantısı, baş dönmesi …”

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top