Yeme&İçme

Hayatı Sev, Sevgiline Sarıl

Hayatı Sev, Sevgiline Sarıl-onc

 Hayatı Sev, Sevgiline Sarıl


Cakes&Bakes, 14 Şubat’ta sevgiyle doluyor! Sevgililer Günü’ne özel üretilen Cupcake’lerin hem lezzeti, hem görünüşü çok tatlı. Ayrıca Cakes&Bakes, 14 ve 15 Şubat’ta misafirlerine şans kurabiyesi ikram ediyor. Kurabiyelerin içinden çıkan eğlenceli notlar, Cakes&Bakes misafirlerinin içini ısıtacak.

Özel günler için hazırladığı birbirinden keyifli ürünleriyle her seferinde misafirlerinin gönlünü çalan Cakes&Bakes, 14 Şubat’ı da unutmadı. Yumuşak kalplere hitap eden Cupcake’ler ve eğlenceli şans kurabiyeleri çiftlerin içini sevgiyle dolduracak!

Sevgililer Günü’ne özel hazırlanan kırmızı renkli ve kalp süslemeli Cupcake’ler, sevdiğine tatlı bir hediye arayanlar için harika bir seçim olacak. Cakes&Bakes ayrıca 14 ve 15 Şubat’ta misafirlerine içinden sevgi dolu notlar çıkan şans kurabiyeleri ikram edecek. Cakes&Bakes’in bu özel ürünleri İstanbul Atatürk Havalimanı ile Yenikapı ve Bostancı İDO Hızlı Feribot iskelelerindeki kafelerde yer alacak.

 	Hayatı Sev, Sevgiline Sarıl

BTA hakkında:

TAV Havalimanları’na bağlı olarak Türkiye, Gürcistan, Makedonya ve Tunus’taki dokuz havalimanında ve İstanbul Deniz Otobüsleri’nde uluslararası standartlarda yiyecek içecek hizmeti sunan BTA, Bilintur, Tepe ve Akfen gruplarının ortaklığı ile 1999 yılında kuruldu ve Ocak 2000’de faaliyete geçti. Havalimanlarında ve İstanbul Deniz Otobüsleri’nde 500 aşçısıyla günde ortalama 88 bin yolcuyu ağırlayan BTA, dünya mutfaklarının zengin menü seçeneklerini konuklarına sunuyor. BTA, havalimanlarında 35 bin metrekarelik alanda, 13 bin 600  kişilik oturma kapasitesiyle 24 saat, sayıları 149’a ulaşan kafe, bar, restoran ve büfelerde hizmet veriyor. BTA, 2011’in ikinci yarısından itibaren ise yılda yaklaşık 50 milyon yolcunun kullandığı İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) iskeleleri, arabalı vapur ve feribotlarında  9438 m2’lik alanda, 3400 kişilik oturma kapasitesiyle, sayıları 75’e ulaşan kafe ve büfelerde hizmet veriyor. BTA ayrıca 2004’ten bu yana İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde bulunan TAV Airport Hotel’in de işletmesini yürütüyor. BTA tarafından 2006 yılında kurulan unlu mamul fabrikası Cakes&Bakes ise bugün ayda 5 milyon adet üretim hacmiyle içlerinde dünyaca ünlü fast-food ve kahve zincirlerinin de bulunduğu pek çok firmanın unlu mamul, pastacılık, sandviç ve hazır yemek ürünlerini tedarik ediyor. BTA aynı zamanda ortaklarından olduğu BTU şirketi ile çıkardığı “Loqum” markasının da dahil olduğu 2 marka için günde ortalama 3 ton lokum üretiyor. ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi  ve sektörde sayılı işletmelerin ulaşabildiği ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgeleri ile hizmet kalitesini güvence altına almış olan şirket, yolculukları lezzetle başlatmak ve yolcuların seyahatlerini daha keyifli geçirmelerini sağlamak amacıyla, yatırım ve operasyonlarını sürekli genişletiyor.

www.bta.com.tr

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top