Alışveriş

Hepsiburada.com Annelere “Bebeğiniz Kucağınızdayken İhtiyacınız Ayağınıza Gelsin” Diyor

Hepsiburada.com Annelere

Anne Bebek Çocuk Fuarı’na Hepsiburada.com damgası

Türkiye’nin lider e-ticaret platformu hepsiburada.com, anne-bebek kategorisi alışverişine getirdiği yeniliklerle tüketicileri buluşturmak için İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı’na katıldı. Fuarı ziyaret eden annelere “Bebeğiniz Kucağınızdayken İhtiyacınız Ayağınıza Gelsin” diyerek seslenen hepsiburada.com, gerçekleştirdiği eğlenceli aktiviteleriyle fuarın en çok ziyaret edilen adreslerinden biri oldu.

İnternet üzerinden kolay ve güvenli alışverişin adresi olarak ailelerin yükünü hafifleten hepsiburada.com, Türkiye’nin en büyük aile etkinliği olan İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı’na katıldı.

Hepsiburada.com Annelere

12-14 Aralık tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenen fuarda hepsiburada.com, “Bebeğiniz Kucağınızdayken İhtiyacınız Ayağınıza Gelsin” sloganıyla yerini aldı. Başta anneler olmak üzere ailelerin yoğun ilgi gösterdiği hepsiburada.com standı, hediyeleri ve eğlenceli etkinlikleriyle fuarın en çok ziyaret edilen adreslerinden biri oldu.

Fuarda hepsiburada.com standına gelerek, hepsiburada.com uygulamasını akıllı telefonlarına indiren misafirler, %10 indirim çeki kazandı. Hepsiburada.com standı birbirinden renkli anlara da sahne oldu. “Şans Yağmuru” isimli dijital oyunu oynayanlar, hem hediye kazandı hem de eğlence dolu anlar yaşadı.

Hepsiburada.com Annelere

Anne-Bebek sektörünün en büyük mağazası

Hepsiburada.com, anne-bebek kategorisinde zengin ürün çeşitliliği ve uygun fiyatlarla sektöründe fark yaratıyor. Hepsiburada.com anne-bebek kategorisinde, hamilelikten çocukların 10 yaş aralığına kadar hitap eden 680 farklı markadan 19.000 farklı ürün çeşidi yer alıyor.

Üç gün boyunca devam edecek İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı’na katılan hepsiburada.com, müşterileri ile sadece internette değil fiziksel ortamda da bir araya gelerek, var olan güçlü bağı daha da pekiştirdi.

Hepsiburada.com Annelere

www.hepsiburada.com

facebook.com/hepsiburada

twitter.com/hepsiburada

instagram.com/hepsiburada

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top