Anne Olmak

İki Çocuklu Barbie’nin Instagram Hesabını Gördünüz Mü?

Hangimizin Barbie bebeği yoktu ki çocukken? Elbiseler dikip, saçını kesip biçtiğimi bilirim. Bu Barbie’nin aynı internet anneleri gibi bir instagram hesabı var. Evli ve iki çocuk annesi, hemen her anını takipçileriyle paylaşmayı seviyor. Gizlisi saklısı yok, olduğu gibi.

Daha önce görmeyenler varsa hesaba bir göz atabilir, gerçekten komik ve eğlenceli bir instagram hesabı. Barbie’nin iki güzel çocuğu var, Kelly ve Wyatt. Ken ile mutlu bir evlilik yapmış ve artık o eski Barbie olmaktan çıkmış. Hamilelik vb. e zor tabii.

Instagram hesabının arkasında, küçükken annesinin fotoğraf makinesiyle barbie’lerin fotoğraflarını çekmeyi seven genç bir kız var. Yeniden bu işe başlamış ve instagram hesabında paylaştıkça gördüğü ilgi de elbette onu çok mutlu ediyor. Instagram hesabının adı: tiff_thebarbie, 26 binin üzerinde takipçisi var ve şimdiye dek 705 gönderisi olmuş. Barbie’nin 705 farklı ev, çocuklar, evlilik, hamilelik ve lohusalık hali… Sizin yaşadıklarınızı yaşayan bir anne daha görmek isterseniz, onu takip edebilirsiniz.

Instagram’da yayınlanan fotoğraflardan birkaçı:

 

Bir video’yla başlayalım

8 donut mı? Wow!

İkinci bebeği beklerken

Mor saçlı bir arkadaş fotoğraflara her zaman renk katar

Best friend’ler genelde birbirine benzer

Ken iş seyahatine çıkmış, Tiff Barbie’miz de “bi de beni tek çek” demiş

Kahvaltı falan…

Bebek

Mutlu aile tablosu

 Havuz qeyfii

Instagram: tiff_thebarbie

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top