Eğlence

Instagram’ın Önde Gelen Sağlıklı Yaşam İnsanları

Telefon uygulamalarımızın vazgeçilmezi; facebook’u, twitter’ı ışık hızıyla sollayan Instagram… Hepimiz onu çok seviyoruz. Sadece anne hesapları yer almıyor tabii ki burada. 😊 Kimileri selfie, metro, kedi, köpek video ve fotoğrafları ile Instagram hesabımızı şenlendirirken; kimileri ise sağlıklı yaşam ve fitness ile bize “olmaz” dememeyi öğretiyor. Ve işte konu fitness olduğunda takip etmeniz gereken hesaplar…

@kayla_itsines: Kayla bir training coach yani kişisel spor hocası. Artık oldukça popüler oldu. Onu sosyal medyadaki sponsorlu reklamlarda da sıkça görüyor olabilirsiniz. Onu takip ederek vücudunuzu şekle sokmak için neler yapmanız gerektiği ile ilgili çeşitli hareketler öğrenebilirsiniz. Ayrıca sağlıklı beslenmeye dair de bilgiler veriyor. Kayla’nın 8.5m takipçisi var. Başkalarının önce-sonra fotoğraflarını da paylaşıyor.

@TrainerPaige: Bu Instagram hesabı da fazla vakti olmayan çalışanlar için hazırlanmış bir nimet. Aktif bir yaşamı ve sağlıklı beslenmeyi hayat tarzı edinmiş Trainer Paige, takipçilerine de bunu aşılamaya çalışıyor. Egzersiz yapmak isteyenler için iyi bir rehber. 9.360 takipçisi var.

@ScottJurek: İşte sadece kadın görmeyi bekleyenler için şaşırtacak bir Instagram hesabı, Scott’a ait. Bu yakışıklı adamın hesabını takip edenler egzersiz hareketleri yanında müthiş doğa manzarası fotoğraflarıyla karşılaşacak, kendisi iyi de bir koşucu, doğada koşuyor. Sağlıklı beslenme konusunda sizi ikna edecek yemek fotoğrafları da bu hesapta yer alıyor. 152bin takipçisi var.

@muffintopless: Savannah Rose Neveux’ın Instagram hesabını takip ettiğinizde fitness’i evinize getirmiş olacaksınız. Savannah, tam bir fitness gurusu. 140bin takipçisi var. Kaslı bir vücuda sahip olmak ve sağlıklı beslenmek isteyenler için ilham kaynağı. Kendisini takip ederek, mükemmel bir vücuda sahip olan takipçilerinin gönderdiği fotoğrafları da Instagram hesabında paylaşan Savannah’ı izleyenlerden motivasyon eksik olamaz. O da profilini gaza getiren cümlelerle süslüyor.

@BradleyMartyn: Evet ve karşınızda Bay Kas. Bradley Martyn, paylaştığı fotoğrafların yanı sıra video’larıyla da onun gibi olmak isteyen erkek arkadaşlarımıza yol gösteriyor. Bu yakışıklı arkadaşımızı da 2.6m kişi takip ediyor. Bradley’i görenler onun gibi kaslara sahip olmak için hevesleniyorlar elbette, Bradley de kendisi gibi olmak isteyenlere online olarak yardımcı oluyor.

@bella.falconi: Eğer evde oturduğunuz yerden ücretsiz bir training coach’a sahip olmak istiyorsanız Bella tam size göre. Ailesini de profilinde paylaşan Bella’yı takip ederken kendinizi spor salonunda hissedebilirsiniz. Özellikle sahil, deniz fotoğrafları çok keyifli.

@mariepurvis: Bu Instagram fitness gurusu, spor kıyafet ve aksesuarları üreten büyük marka Nike’ın global&master trainig’ine ait. İşler böyle olunca Marie’nin Instagram hesabı da çalışma anları, bol bol spor kıyafetler ve tabii ki egzersiz programları içeriyor. 58.9bin takipçisi bulunan Marie’yi takip etmek eğlenceli olabilir.

@natalieuhling: Eğer egzersiz yapmak için motivasyon eksikliği çekiyorsanız, takip etmeniz gereken diğer bir kadın fitness gurusu ise Natalie. 65.7bin takipçisi olan Natalie Uhling, aynı zamanda bir antrenör. Paylaştığı fotoğraflar, sözler ve video’larla sağlıklı bir beden için yapmanız gerekenleri bir bir anlatıyor.

@TracyAndersonMethod: Tracy Anderson, tanınmış, ünlü isimlerin spor eğitmeni olarak çalışıyor. Ona ulaşamayan ve ücretsiz spor hocası tutmak isteyenler için mükemmel fırsat, Tracy’nin Instagram hesabını takip etmek. 348bin takipçisi olan bu fitness gurusunu takip edip, önerilerini uygulayarak, fit bir vücuda sahip olmak kaçınılmaz olacak.

@estelleallen: Estelle’in hesabında paylaştığı görseller daha çok yemek üzerine. Sağlıklı yaşam ve egzersiz hayatının odak noktası. 15.6bin takipçisi var. Sağlıklı yaşamla ilgili bilgi ve görsellerin arasına motive edici cümleler de serpiştiriyor. Arada İngilizce de olsa fit birinden ilham almak isterseniz takip edebilirsiniz.

 

hayat

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top