Etkinlikler

İnternet Anneleri “Aşk Ağlatır” Gala Gecesindeydi

23 Ekim Çarşamba günü birçok blog yazarı anne ve anne adayı ile birlikte vizyona yeni giren Aşk Ağlatır filminin gala gecesine katıldık. Senaryo yazarlığını ve Yönetmenliğini Mehmet Taşdiken’in yaptığı, Ceyda Ateş, Melih Selçuk, Itır Esen, Yılmaz Gruda, Yağmur Tanrısevsin, Mert Yavuzcan, Ege Aydan gibi başarılı isimlerin rol aldığı “Aşk Ağlatır” yoğun duyguların işlendiği  bir film, hüzünlü bir aşk hikayesi, romantik bir dram olarak tanımlanabilir. Hastalıklar, acılar, gözyaşları, hatta ihanetler içinde, sıra dışı bir hikayesi var. Oldukça etkileyici olan müziği ise Ercan Çağıran ve Gökhan Çağıran’a ait.

hmdscdbnŞu anda vizyonda olan bu filmi bizimle birlikte izlemek üzere davetimize katılan bloggerlara sürprizlerimiz de vardı. Öncelikle katılan herkese Homend’den, www.homend.com.tr de yapacakları alışverişlerde kullanmak üzere %50 indirim kuponu hediye ettik. Ayrıca konuklarımızdan iki kişi de Homend 4508 Hairline model saç düzleştirici kazandı. Benzerlerine göre çok daha hızlı ısınan, titanyum plakalı bu saç düzleştiricilerden biri, galayı bizimle birlikte seyredenler arasında yapılan çekilişle Merve Selim’in, diğeri de twitterda #askaglatirvizyonda etiketi altında filmle ilgili paylaşımlarda bulunanlar arasında yapılan çekilişle Özge Çağman’ın oldu. Güle güle kullanmalarını diliyoruz.

Gecenin ikinci sürprizi, katılan herkese uzattığımız mikrofon ile İnternet Anneleri hakkındaki yorumlarını sormak oldu. Bu güzel videoyu da montajı bittiğinde paylaşacağız. Film 25 Ekim’de vizyona girdi. Bilginize…
67 donup bakarlar hep lale melih 92 kucugun ıfadesi IMG_2312

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top