Aktivite

İstanbul Modern Çocuk Atölyesi Emaar Akvaryum & Sualtı Hayvanat Bahçesi’nde

İstanbul’un yeni yaşam merkezi Emaar Square Mall, bayram tatilinde çocuklar için eğlenceli etkinliklere ev sahipliği yapıyor. İstanbul Modern’in Çocuk Atölyeleri Etkinliği kapsamında, ”Denizden Çıkan Çorap” çocuk atölyesi 24-27 Haziran tarihlerinde Emaar Akvaryum & Sualtı Hayvanat Bahçesi’nde gerçekleşiyor.

Emaar Square Mall, bayram tatilini İstanbul’da geçirecek olan çocukları İstanbul Modern Çocuk Atölyeleri’nde buluşturuyor. 24-27 Haziran tarihleri Emaar Akvaryum & Sualtı Hayvanat Bahçesi’nde gerçekleştirilen etkinlikler ile çocuklar hem eğlenip hem de öğreniyor. 4 gün boyunca sürecek etkinlikte atölye çalışmasına katılan çocuklar, keyifli bir tatil geçirme şansı yakalıyor. Atölye sonunda katılımcı çocuklara İstanbul Modern Atölye Katılım Belgesi veriliyor.

”Denizden Çıkan Çorap” atölye çalışması, çocukların çevreye duyarlı bireyler olarak yetişmesine aracı olmayı amaçlıyor. Deniz kirliliğini konu alan program, denizden çıkan ıslak bir çorabın çocuklara temsili olarak gösterilmesi ile başlıyor. Çocuklar bu çorabın eskiyerek denize düştüğü andan, atölyeye ulaşmasına uzanan hüzünlü öyküsünü dinleyerek atölye çalışmasına başlıyor. Program deniz canlılarını nasıl korunabileceğini ele alan önleyici ve iyileştirici fikirlerin tartışılması ile devam ediyor. Söyleşinin ardından her bir çocuk denizleri korumak için suyu temizleyen araçlar tasarlıyor. Kartonları bir araya getiriyor, pipetler takıyor, düğmeler yerleştiriyor ve fikirlerini canlandırıyorlar.

Program:

24 – 26 – 27 Haziran 2017

  1. seans 12:30-13:30
  2. seans 14:00-15:00
  3. seans 16:00-17:00

25 Haziran 2017

  1. seans 14:00-15:00
  2. seans 15:30-16:30
  3. seans 17:00-18:00

 

Emaar:

Dünyanın önde gelen gayrimenkul geliştirme şirketlerinden Emaar Properties PJSC, alışveriş merkezleri ve perakendenin yanı sıra, turizm, konaklama ve eğlence sektörlerindeki yetkinlikleriyle tanınıyor. 25 milyonu Birleşik Arap Emirlikleri’nde (BAE) toplam 190 milyon m2 arazi stoğuna sahip. Dünyanın en yüksek binası Burj Khalifa ile en büyük alışveriş ve eğlence destinasyonu The Dubai Mall gibi ikonik işlere imza atan Emaar Properties, farklı yaşam tarzlarını üst düzey bir yaklaşımla bir araya getiren iş modeliyle, 20 yıldır dünya çapında gayrimenkul projeleri geliştiriyor.

İş modelini, BAE’nin dışına çıkararak Ortadoğu, Kuzey Afrika, Hint Yarımadası, Güney Asya, ABD ve Avrupa’ya taşıyan Emaar Properties, 2006 yılından bu yana Türkiye’de de faaliyet gösteriyor. Ülkeye 2,5 milyar doların üzerinde yatırım yapan şirketin ilk projesi, Büyükçekmece Gölü ve Marmara Denizi’nin muhteşem manzarasına sahip 500 konutluk Toskana Vadisi oldu. Geçtiğimiz yıl Rixos’la birlikte Antalya’da The Land of Legends projesini hayata geçirdi. Yeni alışveriş ve yaşam merkezinin bünyesinde yer aldığı Emaar Square ise İstanbul’da yeni bir semt yaratan dev bir karma proje. Emaar’ın Türkiye’deki bu 3. projesinde, binin üzerinde konut ve kiralanabilen ofisler de bulunuyor. The Address Hotel ise 2018’de hizmete girecek.

 

www.emaar.com.tr

www.emaar.com

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top