Alışveriş

Turquois Tassel Çantalar, Melek Kanatları Taktı

İhtiyaç sahibi kadınların el emeği ve göz nuruyla ürettiği Turquoise Tassel çantaların ünü, meleklerin kanatları ile ülke sınırlarını aştı. Üzerlerinde Türk desenleri ve motifleri bulunan el örgüsü çantalar, Dosso Dossi Fashion Show kapsamında Türkiye’ye gelen Victoria Secret Melekleri, Adriana Lima, Izabel Goulart, Ana Beatriz Barros ve Isabeli Fontana’ya hediye edildi. Meleklerden Izabel Goulart, çok sevdiği turkuaz rengi taşıyan çantasını özel günlerde mutlaka kullanacağını ifade etti.

Türkiye’yi ve güzel renkli denizlerini çağrıştıran, Turkuaz Püskül anlamına gelen Turquoise Tassel, iş dünyasında belli bir yere gelip çocuklarını da büyüttükten sonra kendisine ‘ben ne yapabilirim’ sorusunu soran girişimci Naz Kurtoğlu Sen, tarafından kuruldu.

Turquoise Tassel, evlerinin dışında çalışma imkanı bulunmayan, bir kısmı travmatik deneyimler yaşamış ve bugüne dek kendilerini ifade edecek bir mecra bulamamış birbirinden yetenekli kadınları biraraya getiren bir üretim platform. Platformun kurucusu Naz Kurtoğlu Sen, “Hepimiz yaptığımız işi coşku, sevgi, mutluluk ve büyük bir hevesle yapıyoruz. Hergün büyüyen kadromuzla ve bir çok güzel kadının keyifle kendine, evine destek olabilmesini sağlıyoruz. Bir çantayı üretmek ortalama 30 saat sürüyor. Ürünlerimizin her biri birbirinden farklı ve eşsiz, Amacımız kendi ürünlerimizin yanı sıra, büyük mağazalara da atölye olarak çalışabilmek” dedi.

Dolce& Gabbana, Turquoise Tassel Çantalara 3.000 Euro Fiyat Biçti…

Sevgi, coşku, renk, zevk, heyecan, ümit, aşkla duygularını karıştırarak kullanılabilecek sanat ürünleri tasarlayan Turquoise Tassel Kadınları, “Mutluluğumuzu bulaştırmak istiyoruz, davetlimizsiniz” sloganıyla herkesi bu güzel çantalarla buluşmaya davet ediyorlar.

Dünyaca ünlü İtalyan markası Dolce& Gabbana mağazasındakilerin “Bizde satılsa 3.000 euro etiketi olurdu” dediği Turquoise Tassel çantaları, Vakko mağazaları, İstanbul’da Zorlu Center ve Kanyon AVM’de bulunan Karınca Design ile hepsiburada.com, sopsy.com, zet.com gibi alışveriş sitelerinden satın almak mümkün.

Ayrıntılı Bilgi ve İletişim İçin:

Elif Sezginer Verün, [email protected]

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top