Eğlence

Julia Roberts Dünyanın En Güzel Kadını

Julia tarih yazıyor…

People Dergisi fanları için ilginç, heyecanlı bir ay oldu. Dergi, 26 yıl sonra, yine, Julia Roberts’ı Dünyanın En Güzel Kadını seçti ve kapağına taşıdı. Julia Fiona Roberts, 1967 doğumlu, Oscar ödüllü sevilen bir Amerikan oyuncudur. Aktris bu imrenilen ünvana beşinci kez sahip oluyor. People’a göre böylece Julia, en yakın arkadaşı George Clooney’nin de önüne geçti, çünkü o sadece iki kez Dünyanın Yaşayan En Seksi Adamı ödülünü almıştı.

Kapak hikâyesi, Julia’nın kariyeriyle açılıyor. Yani Julia’nın kariyerinin Pretty Woman sayesinde başladığıyla… Hollywood’un en çok aranan aktrislerinden biri olma hikâyesinin anlatıldığı yazıda, Julia: “Pretty Woman yayınlandığında, şehir dışında başka bir film çekiyordum. Hafta sonu Pretty Woman çıktı. Okuduğumu hatırlıyorum… Şöyle dedim. Bu çok para mı demek? İyi bir şey mi bu? Yoksa harika mı? Gerçekten bilmiyordum.” Diyor. Filmin bu kadar ses getireceğini, sevileceğini, para kazandıracağını ve onu bu noktaya getireceğini tahmin etmiyormuş.

Bu yılın seçilen diğer güzel kadınları, Oprah, Carrie Underwood, Mandy Moore, Viola Davis, Emma Watson, Taraji P. Henson ve Chrissy Metz oldu. 2016’da Dünyanın En Güzel Kadını ünvanını alan isim ise Jennifer Aniston’dı.

Kaynak: cosmopolitan

Yorumlar için tıklayın

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

Yukarı