Eğlence

Jurassic Land Bayramı Canım Kardeşim ile kutluyor!

Jurassic Land Bayramı Canım Kardeşim ile kutluyor

Jurassic Land  Bayramı Canım Kardeşim ile kutluyor

TRT Çocuk’un sevilen çizgi filmi “Canım Kardeşim” karakterleri bayram boyunca Jurassic Land şenliğinde… 

Avrupa’nın en büyük dinozor temalı parkı Jurassic Land, TRT Çocuk’un sevilen çizgi filmi Canım Kardeşim karakterlerini bayram boyunca çocuklarla buluşturacak. Sevimli karakterler Mine ve Müge, 28-30 Temmuz tarihleri arasında Jurassic Land’i ziyaret ederek, dinozorlarla eğitici ve macera dolu bir yolculuğa çıkacak.

Dans ve müzik gösterilerinin yer alacağı “Canım Kardeşim” özel etkinliği; 28 Temmuz’da 14.00-19.00, 29 ve 30 Temmuz tarihlerinde ise 12.00-19.00 saatleri arasında her saat başı düzenlenecek.

Çocuklar, şenlik boyunca dans ve müzik gösterilerinin yanı sıra birbirinden eğlenceli ve eğitici atölye çalışmalarına da katılabilecek. Şenlikte, tişört ve yumurta boyama ile dino geçici dövme etkinlikleri yer alacak. Etkinlik sonunda minikler, kendi elleriyle boyadıkları yumurta ve tişörtü ister anı olarak saklayabilecek isterse bayram hediyesi olarak sevdiklerine armağan edebilecek.

Tüm Jurassic Land ziyaretçileri şenliğe katılabilecek. Jurassic Land biletleri öğrenciler için 25 TL, yetişkinler için 32 TL. Sadece şenliğe katılmak isteyen ziyaretçiler için ise bilet fiyatı 15 TL. Biletler, Forum İstanbul’daki gişelerden ya da Biletix’ten temin edilebilir.

Forum İstanbul’da sekiz bin metrekarelik bir alana kurulan Jurassic Land, birebir ölçülerinde 70 adet dinozoru, özel tasarım müzesi, Türkiye’nin en büyük hareketli sineması ile 4 Boyut – 6 Efektli fantastik yolculuğu, beş üniteli konsept bilim merkezi, Dino Laser Tag ile Türkiye’nin en büyük lazer arenası, tematik hediyelik mağazası, farklı damak zevklerine ve tercihlere hitap eden yeşillikler arasındaki açık ya da kapalı çeşitli yeme-içme mekân seçenekleriyle öğrencilerin olduğu kadar yetişkinlerin de ilgisini çekiyor.

Jurassic Land Hakkında   

Toplam sekiz bin metrekareye kurulu Avrupa’nın en büyük dinozor temalı parkı Jurassic Land, Eylül 2011’de ziyaretçileriyle ilk buluşmasının ardından ünitelerine her geçen gün bir yenisini ekleyerek macerayı doruğa ulaştırıyor. Eğlencenin ve keyfin merkezi haline gelen Jurassic Land, dev boyutlardaki hareketli dinozorları ve tematik bölümleriyle park ziyaretçilerine farklı bir atmosferde özel bir deneyim yaşatıyor.

Jurassic Land, doğum günü ve çeşitli partiler için tasarlanmış kapalı iki yüz metrekarelik tematik özel parti evi ile renkli organizasyonlara ev sahibi olurken, Dino Laser Tag ile çocuklara eğlenceli ve adrenalin dolu elektronik oyun seçenekleri sunuyor. Doğum günü partileri için heyecanlı bir alternatif olan Dino Laser Tag Türkiye’nin en büyük lazer arenası olma özelliğiyle de dikkat çekiyor.

Sabit tribünlerle, yaklaşık 12 metre tavan yüksekliğine sahip bin metrekare kullanım alanlı Jurassic Land gösteri ve etkinlik alanı (JEM) ise konserden konferansa, gösterilerden özel gecelere pek çok farklı organizasyon için İstanbul’a yeni bir alternatif getiriyor.

 Bilgi için: Özlem Polat / Ünite İletişim  (212) 272 93 13
[email protected]; www.unite.com.tr

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top