Sağlık&Güzellik

Kadınlar Günü’nde Kendinize Zaman Ayırın

Kadınlar Günü’nde Kendinize Zaman Ayırın

Bioritm Güzellik Enstitüsü, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü yüzde 25 indirim ile kutluyor. Bioritm, bağımsız kadınların bakım zevkine hitap eden farklı hizmetleriyle, hayatın yoğun ve hızlı akışı içinde kendine özel bir zaman ayırmak isteyen kadınları bekliyor. 

Kadınlar olarak tüm yıl çalışıyor, yoruluyor, aynı anda bakım ve güzelliğimizi ihmal etmemeyi başarıyoruz. Bioritm Güzellik Enstitüsü, bu noktada bizlere sunduğu birçok farklı hizmetle en büyük yardımcılarımızdan biri oluyor. Bağımsız kadınların bir gün değil, tüm yıl yanında olan Bioritm, 8 Mart’tı ise yüzde 25 indirimle kutluyor. Bioritm Güzellik Enstitüsü, hayatın akışına es vererek kendine özel bir zaman yaratmak isten kadınlar için Biofit Experience ve Natura Bisse cilt bakımlarını öneriyor. İş yaşamının vücuttaki etkilerini Biofit Experience ile silin Çalışan kadınlar olarak çoğu zaman egzersizlere vakit ayıramıyor, ya da iş koşullarında dilediğimiz gibi sağlıklı beslenemiyoruz. Bunun vücudumuzda bıraktığı etkiyi ortadan kaldırmak için Biofit Experience birebir. Aynı sürede yapılan klasik bir egzersizden 10 kat daha fazla kalori yakmanızı sağlayan Biofit uygulaması, metabolizmayı hızlandırıyor, yağ yakımına ve fazla kilolardan kurtulmaya yardımcı oluyor. Detoks etkisi de sağlayan uygulama, kısa sürede yorulmadan forma girmenizi sağlıyor. Haftada 3 gün yalnızca 40 dakikanızı ayırarak, 9 seansta gözle görülür bir incelme elde edebilirsiniz. Ayrıca, Biofit ile egzersiz yapmak iş hayatının stresinden arınmanızı sağlayacak.

Bioritm Güzellik Enstitüsü, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü yüzde 25 indirim ile kutluyor.
Natura Bisse ile hem cildinizi, hem kendinizi dinlendirin
Citrus A Peel: Bu özel cilt bakımı yüzde 100 saf C Vitamini ile cildinize enerji dopingi yapıyor. Antioksidan bakım uygulaması, cildi rahatlatıyor ve erken yaşlanma işaretleri ile savaşmaya yardım ediyor. Yüksek konsantrasyonda C Vitamini içeren bu onarıcı bakım cildin görünümünü düzgünleştiriyor, cilde yeniden sıkılık kazandırmak üzere kolajen üretimini artırıyor, lekeleri açarak ciltteki renk eşitsizliklerini gideriyor. Age Defining Lip&Eye: Nazik göz ve dudak çevresine sıkılığını geri kazandırmak üzere formüle edilen yoğun etkili onarıcı bir bakım olan Age Defining Lip&Eye, kolajen ve elastinden elde edilen amino asitler gibi güçlü yenileyici içerik maddelerini doğrudan cildinize taşıyor. Sonuç olarak ince çizgi ve kırışıklıkların görünümü gözle görünür şekilde hafiflerken cildiniz nem ve elastikiyetini geri kazanıyor.

Bioritm Institute hakkında: 1988 yılında Ayşegül Demirağ ve Güzin İlker tarafından İstanbul Bağdat Caddesi’nde kurulan Bioritm Güzellik Enstitüsü, Türkiye’nin en önde gelen güzellik merkezlerinden biri olma özelliğini yıllardır korumaktadır. 1998 yılında Nişantaşı ve Samsun’da, 2003 yılında Rusya’da şubeler açan Bioritm, hizmetlerine yenilerini katarak büyümeye devam etmiştir. Bioritm, enstitü konusunda yeni bir marka olan “biospa by bioritm” ile çalışmalarını devam ettirmektedir.

www.bioritm.com.tr

facebook.com/BioritmInstitute

twitter.com/_Bioritm

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top