Bakım Ürünleri

Kore’nin ilk Doğal Kozmetik Markası Skinfood Artık Türkiye’de!

Skinfood, 1957 yılında kozmetiğin öncüsü Kore’de kurulduğundan bu yana, doğadan aldığı ilhamı cilt sağlığı ve bakımına yansıtıyor.

Son yıllarda daha da yaygınlaşan doğal bazlı kozmetik ürünlerini, 60 yıllık köklü bir birikimle cilt sağlığına önem veren herkese sunuyor.

Dünyada 30’dan fazla ülkede yer alan, Kore’nin en popüler kozmetik markası Skinfood, süresiz güzellik felsefesinden yola çıkarak, cildinizi göz kamaştıran etkiye ulaştırmak için, taze meyve ve sebzelerden, antioksedan, vitamin ve mineral içeren besinlerden oluşan doğal ürünler sunuyor. Bütün besinleri, dünyanın farklı bölgelerinden, en kaliteli şekilde temin ederek, son teknoloji ile doğal kozmetik ürünlerine dönüştürüyor. Esmer Brezilya şekeri, Güney Asya arı balı, Fransız üzümü gibi besinler, ürünlerinde kullandığı sağlık değeri yüksek gıdalardan sadece birkaçı!

Türkiye ve Avrupa’daki ilk mağazasını Watergarden İstanbul’da açan Skinfood, çok yakında www.skinfood.com.tr adresi ile online alışveriş imkanı sağlayacak. Ayrıca en seçkin kozmetik mağazalarında ve seçkin online alışveriş sitelerinde de satışa sunulacak. Güzelliğin, doğadan beslenen bir yaşam tarzıyla meydana geleceğine inanan Skinfood, hayatınıza getireceği pozitif etkileri deneyimlemeniz için sizleri bekliyor.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top