Aile

Koton Kids’ten Masal Anlatan Pijamalar

Koton Kids’ten Masal Anlatan pijamalar; Koton Kids Masal Koleksiyonu

Koton Kids, yeni sezonda sunduğu masal koleksiyonu yine hem çocukların hayal gücünü geliştiriyor hem de annelere çocuklarına anlatabilecekleri yeni masal alternatifleri sunuyor.

Renkli ve eğlenceli koleksiyonlarına bir yenisini daha ekleyen Koton Kids, yeni sezon tasarımlarıyla çocuklara yeni masal diyarlarının kapılarını aralıyor. Koton Kids Masal Koleksiyonu, pijama grubunda 5 farklı model seçeneği sunuyor.

5 farklı tasarıma sahip Koton Kids pijama takımlarında, her model için oluşturulan masallar, tasarımların etiketlerinde yer alıyor. Çocuklara yeni bir masal dünyası oluşturan koleksiyon soft renklerin hakimiyetini taşıyor. Pembe tonlarının ön plana çıktığı koleksiyonda mavi ve mor renkler de yer alıyor.

3-12 yaş aralığındaki çocuklara uygun olarak hazırlanan Koton Kids Masal Koleksiyonu, balerin, deniz kızı, peri, şatodaki prens, prenses, dragon ve süper kahramanlar gibi temalara sahip tasarımlarıyla eğlenceli ve dikkat çekici bir koleksiyon oluşturuyor.

Koton Kids Masal Koleksiyonu tüm Koton mağazalarında ve online alışverişin adresi koton.com’da satışa sunuluyor.

www.koton.com

www.facebook.com/Koton

http://instagram.com/koton

Koton Hakkında:

Türkiye’nin moda ve perakende öncüsü Koton, 1989 yılında İstanbul’da kurulan ilk mağazasıyla moda hayatına başlamış ve 1996 yılında da ilk yurtdışı satış noktasını Almanya Münih’te açmıştır. 194’ü yurtdışında, 296’sı yurtiçinde olmak üzere 490 mağazada, dünya genelinde ise 27 farklı ülkede, 800’den fazla satış noktasında bulunan Koton, 466.185 m² satış alanı ve 528.930 m² toplam alana sahiptir. 2023 yılında 5 kıtada, en zengin ve en beğenilen koleksiyonlara sahip hızlı moda markası olmayı hedeflemektedir. Yaratıcı ve yenilikçi, müşteri ve teknoloji odaklı Koton, sezon trendlerini özgün tasarımlarla buluşturarak cazip fiyatlarla uygun lokasyonlarda satışa sunma politikasını yürütmektedir.  220’yi aşkın genç ve tecrübeli çalışandan oluşan tasarım ekibi, 10.000 çalışanı ile Koton, her yıl 50’den fazla koleksiyonda yaklaşık 30.000 farklı model üretmektedir. Koton her gün yaklaşık 80 yeni seçeneği müşterileri ile buluşturmaktadır. Eylül 2015’te yayına alınan koton.com ise, Aralık 2015’te herhangi bir reklam yatırımı olmaksızın 1.300.000 kullanıcıya ulaşmış ve siteye 2.400.000 ziyaret gerçekleşmiştir. Koton, mağazalarındaki zengin içeriği tümüyle online platforma taşımaktadır.

Ayrıntılı bilgi için:

desiBel Ajans

Şebnem Ateş – [email protected] – 0534 573 34 39

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top