Restoran & Cafe

Küçük Pizza Ustalarına Domino’s Pizza’dan Hamuros

Domino’s Pizza, pizza sever miniklerin çok hoşuna gidecek farklı bir çocuk menüsü yarattı: Hamuros… Gerçek pizza kutusunda, rengarenk oyun hamurları ve türlü türlü şekillendirme aletlerinden oluşan oyun hamuru seti küçük pizza ustalarının marifetlerini ortaya çıkaracak. 3 Mart itibarıyla satışa çıkacak Hamuros menüler ile minikler diledikleri pizzaları kendi tarzlarında yapacak.

Domino’s Pizza, alışılmış çocuk menüsü mantığına kendi dokunuşunu yapıyor. 16,90 TL’lik Tek Kişilik Hamuros Menü veya 21,90 TL’lik Orta Boy Hamuros Menü alana minik oyuncak pizzalar yapmak için oyun hamuru seti hediye ediyor. Üstelik bu, sıradan oyun hamur setlerinden çok farklı; tıpkı Domino’s Pizza’daki tüm diğer pizzalar gibi kendi ismi bile var: ‘Hamuros’.

Dominos

3 Mart tarihi itibarıyla satışa sunulacak ‘Hamuros’, küçük pizza ustaları için her şey düşünülerek hazırlandı. Gerçek bir pizza kutusunun içerisinde rengarenk oyun hamurları ve şekillendirme aletleri bulunuyor. Pizzanın tabanını yapmak için ayrı, malzemeler için ayrı, kesip biçmek için ayrı araçlar yine bu setin içinde. Hepsi rengarenk ve çok keyifli. Kutu üzerindeki QR kod okutulduğunda açılan linkte Hamuros’un nasıl yapılacağı da anlatılıyor.
Domino’s Pizza hakkında
1960 yılında ABD’de kurulan Domino’s Pizza, son açılan Bulgaristan, Almanya, Romanya, Ukrayna, Vietnam, Flipinler ve Polonya pazarlarıyla birlikte bugün dünyada 70 ülkede toplam 10 bin restoran işletiyor ve yıllık toplam cirosu 6 milyar ABD dolarını aşıyor. Dünyanın en büyük evlere servis pizza şirketi konumunda bulunan Domino’s Pizza, ülkemizdeki faaliyetlerini 19 yıldır sürdürüyor. Domino’s Pizza, İstanbul ve İzmir başta olmak üzere 66 ile yayılmış 472 şubesi, Gebze, İzmir, Ankara ve Gaziantep’teki fabrikalarıyla Türkiye pizza endüstrisine öncülük ediyor; 10 bin çalışana istihdam sağlıyor. Domino’s Pizza, franchising sistemiyle büyüme planları kapsamında 2017 yılı sonuna kadar Burdur, Isparta, Adana, Mersin, Gaziantep, Kilis, Kars, Iğdır başta olmak üzere farklı illerdeki ve bu illerin ilçelerindeki şube açılışlarını sürdürmeyi hedefliyor. Domino’s Pizza’nın lezzet yolculuğu, dalında kızarmış olgun domateslerinin titizlikle hasat edilmesiyle başlıyor. Gizli baharat formülü ile harmanlayarak ürettiği nefis pizza sosunu, İtalyan mozzerella üretim teknikleriyle hiçbir katkı maddesi kullanılmadan ürettiği mozzerella ile birleştiriyor. Domino’s Pizza’nın; sucuk, sosis pepperonin, jambon gibi zengin şarküteri ürünlerinde dana etinin en özel bölgelerinden seçilen etler kullanılıyor. Her siparişte elle açılan taze Domino’s hamuru, Türkiye, Kazakistan ve Amerika’nın kaliteli buğdaylarının eşsiz harmanıyla elde ediliyor.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top