Alışveriş

Kütahya Porselen’den Çocuklara Kahvaltıyı Sevdirecek Setler

Kütahya Porselen’den Çocuklara

Kütahya Porselen’den Çocuklara

Kütahya Porselen çocuklara neşeli bir okula başlangıç dönemi yaşatıyor.

Okula dönüş döneminin başladığı bu günlerde Kütahya Porselen mağazalarında tüm çocukları rengarenk setler bekliyor. Kütahya Porselen’in özel olarak hazırladığı çocuk setlerindeki Uzun Zürafa, Neşeli Maymun, Pıtırcık Ailesi, Şaşkın Ördek, Uç Uğur Böceği ve Meraklı Panda gibi karakterlerinden oluşan porselen setleri okula giderken kahvaltıyı eğlenceli hale dönüştürüyor.

Kütahya Porselen’den Çocuklara

Kütahya Porselen, okula dönüş döneminde çocuklar için birbirinden eğlenceli karakterlerin yer aldığı rengarenk setler hazırladı. Kütahya Porselen’in, Uzun Zürafa, Neşeli Maymun, Pıtırcık Ailesi, Şaşkın Ördek, Uç Uğur Böceği, Meraklı Panda, Prenses Çiçek, Sevimli Fare ve Şirin Sıpa gibi karakterleri çocukları kahvaltıda yalnız bırakmıyor. Çocuklar bu eğlenceli karakterlerle okula gitmeden önce, kahvaltıda keyifli vakit geçiriyor.

Kütahya Porselen’den Çocuklara

Kütahya Porselen’in çocuklara kahvaltıyı sevdirecek tasarımlarından oluşan sağlıklı çocuk setlerindeki çatal, bıçak, servis tabağı, pasta tabağı, matara, kase, kupa ve yumurtalıklarla yemek saatleri zevkli bir hale dönüşüyor. Çocuklara özel hazırlanan setleri tüm Kütahya Porselen mağazalarında ve porselensepeti.com adresinde bulmak mümkün.

Kütahya Porselen’den Çocuklara

 

Kütahya Porselen’den Çocuklara
Detaylı bilgi için:
www.kutahyaporselen.com.tr

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top