Etkinlikler

LEGO Filmi LEGO Sever Seyircilerle Buluştu…

 LEGO Filmi LEGO Sever Seyircilerle Buluştu...

Milyonların kalbine taht kuran LEGO, 7  Şubat 2014’te harika bir animasyon filmi ile tüm dünya ile aynı zamanda beyaz perdeye çıktı. LEGO Filmine yoğun bir seyirci ve basın ilgisi vardı. Warner Bros Pictures ve Village Roadshow Pictures işbirliği hazırlanan LEGO Filmi, sıradan bir kişinin bir kahramana dönüşme hikayesini anlatıyor.

Filmin galasında konuşma yapan LEGO-Gelişen Pazarlar-Marka Müdürü Hanne Mork Hede ve LEGO Türkiye Pazarlama Müdürü Didem Tezcan, LEGO markasının yaratıcılığı, hayal gücünü, eğlenceyi, öğrenmeyi, ilgiyi, paylaşmayı, innovasyonu ve kaliteyi temsil ettiğinden bahsetti.

 

LEGO Filmi LEGO Sever Seyircilerle Buluştu...

Bu harika film ile aynı zamanda, LEGO Filminin özel oyun setleri, LEGO satış noktalarında satışa çıkıyor. Bu yeni oyun setleri ile her yaştan LEGO severler kendi sahnelerini kurabilir ve filmin kahramanları ile tıpkı filmde olduğu gibi maceralara atılabilirler.

LEGO, 50 yılı aşkın bir süredir yaratıcı hikayeler kurmak için harika bir araç olmuştur. Bu film ile LEGO’nun renkli dünyası, LEGO parçalarından kurulan bir film ile beyaz perdeye taşınıyor. Emmet adında sıradan bir LEGO karakterinin, yanına süper kahramanları da alıp LEGO dünyasını kurtarmaya çalışmasını konu ediliyor. Emmet ve diğer LEGO Filmi kahramanlarının oyuncakları da aynı zamanda LEGO satış noktalarında, LEGO severlerle buluşuyor.

LEGO Filmi LEGO Sever Seyircilerle Buluştu...

Emmet, sıradan, kurallara bağlı ortalama bir LEGO minifigürüyken, yanlışlıkla olağanüstü ve dünyayı kurtaracak en önemli kişi olur. Emmet, hiç beklemediği bir anda kötü ve zalim hükümdarı durdurmak için daha önce hiç tanımadığı yabancılarla birlikte epik bir macerada görevlendirilir…

LEGO Hakkında

LEGO markası yaratıcılığı, hayal gücünü, eğlenceyi, öğrenmeyi, ilgiyi, paylaşmayı, innovasyonu ve kaliteyi temsil ediyor.

1958’ten bugüne 650,000,000,000  adet LEGO Brick’i üretildi. 1978’ten bugüne ise 4,500,000,000  LEGO Minifigürü üretildi. Dünya nüfusunun yaklaşık 7.1 milyar olduğunu hatırlarsak, 2019 yılı sonunda LEGO Minifigürlerinin sayısının, insanların sayısından daha fazla olması tahmin ediliyor. LEGO setleri hızla çocuklara kavuşuyor; dünyada her saniye, 7 adet LEGO seti satılıyor. Çocukların bugüne kadar yaklaşık 5 milyar saat LEGO oynadığını tahmin ediliyor. LEGO ile yapabileceğiniz tasarımları ancak hayalgücünüzün sınırlarıyla belirleyebilirsiniz. Aynı renkteki 6 adet 2×4 LEGO Brick’i ile  915,103,765  çeşit birleştirme şekli elde edebilirsiniz.

LEGO Filmi LEGO Sever Seyircilerle Buluştu...

LEGO Grup Hakkında

LEGO Grup, Billund Danimarka merkezli özel olarak düzenlenmiş bir aile şirketidir. 1932 yılında kurulan LEGO, bugün dünyanın çocuklar için oyun malzemeleri üreten önde gelen firmalarından biri olup, çocukların yaratıcılıklarını ve yeteneklerini geliştirmeye kendini adamış bir şirkettir.  LEGO ürünleri, bugün 130 ülkede satın alınabilmektedir.

LEGO, LEGO logosu ve Minifigürler ticari markalardır ve telif hakları LEGO Grup’a aittir. © 2013 The LEGO Group. Tüm hakları saklıdır.

The LEGO MOVIE (LEGO Filmi) ©, The LEGO Group ve Warner Bros Entertainment Inc.

Burada kullanılmış olan KRAZY, KRAZY GLUE ve The HANGING MAN logoları Toagosei Co., Ltd. ‘nin tescilli ticari markalarıdır. Toagosei Co., Ltd.’nin izni ile kullanılmıştır.

Ürünlerin fiyat bilgisini, LEGO markası ve LEGO Group hakkında bilgiler:

 

LEGO Filmi LEGO Sever Seyircilerle Buluştu...

ÜRÜN ADI

ÖNERİLEN RAF FİYATI (KDV’Lİ)

Getaway Glider

49,90 TL

Melting Room

49,90 TL

Bad Cop Pursuit

79,90 TL

Cloud Cuckoo Palace

64,90 TL

Ice Cream Machine

99,90 TL

Trash Chomper

99,90 TL

Castle Cavalry

99,90 TL

MetalBeard’s Duel

114,90 TL

Super Cycle Chase

169,90 TL

Lord Business Evil Lair

239,90 TL

Minifigür

LEGO Movie

8,90 TL

Bilgi için:
Didem Tezcan 0 902123063148
[email protected]

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top