Alışveriş

Limango Mini Dükkan Açıldı!

Limango Mini Dükkan Açıldı!

Limango Mini Dükkan Açıldı!

Anne-bebeklerin temel ihtiyaçlarının yer aldığı avantajlı bakım, araç-gereç ve kozmetik paketlerinin yer aldığı MİNİ DÜKKAN açıldı. MİNİ DÜKKAN, limango’nun sınırlı süreli kampanyalarından farklı olarak hep açık, ihtiyacınız her an yanınızda!

Özel alışverişin Türkiye’deki öncü ismi limango’da yenilikler devam ediyor… Bebek sahibi olan ya da olmayı düşünen ebevynlerin tüm temel ihtiyaçları düşünülerek hazırlanan avantajlı anne-bebek paketlerinin yer aldığı MİNİ DÜKKAN açıldı!

Tek bir tıkla, kendiniz ve bebeğiniz için aynı anda birçok ürüne ulaşabileceğiniz bu dükkan, limango’nun kısa süreli kampanyalarının aksine hep açık, ihtiyacınız olan her an siz ve sevdikleriniz için yanınızda! Peki bu özel paketlerde neler var? limango’nun anne ve çocuklarının sağlığını düşünerek özenle seçtiği güvenilir markaların banyo, bakım, beslenme ve emzirme ürünleri yer alıyor.

MİNİ DÜKKAN özellikle anne ve anne adaylarına, pratik, hızlı ve güvenilir bir alışveriş imkanı sunuyor.

Limango Mini Dükkan Açıldı!

 

MİNİ DÜKKAN’i mutlaka ziyaret edin.

https://www.limango.com.tr/kampanya/mini-dukkan/

limango hakkında:

limango, ilk olarak 2007 yılında Almanya’da limango.de adresinde faaliyete geçmiş bir “private shopping-özel alışveriş” platformudur. limango.de internet mağazası, 2009 yılının başında dünyanın en büyük perakende şirketlerinden Otto Group tarafından satın alınarak faaliyetlerini genişletmeye başladı. limango’nun Almanya’dan sonra ilk yatırım yaptığı ülke Türkiye oldu ve limango.com.tr 2009’un mayıs ayının başında kullanıma açıldı. limango.com.tr, Otto Group’un Türkiye’deki ilk internet yatırımıdır. Türk tüketicisini gerçek “private shopping” (özel alışveriş) kavramıyla tanıştıran Otto Group, limango.com.tr ile alışverişe ve modaya yön veren projeleriyle sektördeki güçlü konumunu korumaya devam ediyor.

Limango Mini Dükkan Açıldı!

 

Otto Group hakkında:

1949 senesinde Almanya’da kurulan Otto Group bugün, 53.800 çalışanı (Şubat 2013 itibariyle)  ile dünya çapında faaliyet gösteren bir perakende ve hizmet grubudur.  Grup toplam 123 ana şirketiyle Avrupa, Kuzey ve Güney Amerika ve Asya’da hizmet vermektedir. Ticari faaliyetleri üç ana bölümden oluşur: Çok Kanallı Perakende, Finansal Hizmetler ve Hizmet. Moda ve yaşam stili alanında dünyanın en büyük online perakendecisi ve son tüketiciye yönelik online perakendecilik alanında da en büyük ikinci şirkettir. E-ticaret, katalog satışları ve perakende satış Otto Group’un Çok Kanallı Perakende stratejisinin üç temel direğidir.

Limango Mini Dükkan Açıldı!

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top